Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: ale jak masz rekuperację to nie powinno się otwierać bo masz straty cieplne, tak jak przy klimie w samochodzie, jedyne po co to żeby je umyć, dlatego robi się fixy na parterze, gdzie możesz swobodnie myć z zewnątrz, a na piętrze otwierane. Poza tym dobiera się fixy tam gdzie faktycznie wiesz że nawet jakbyś otwierał to rzadko.
@Malinowy_nos: dzięki za odpowiedź i powodzenia w uzyskaniu jak najlepszej ceny. Sam obecnie szukam czegoś we wro (niestety w dużo mniejszym budżecie) i zdaje sobie sprawę jak wielki wpływ ma cenę ma lokalizacja
@Niss: jak chcesz znać koszty to wejdź na jakąkolwiek stronę z gotowymi projektami, wybierz jaki Ci się podoba i tam będziesz miał coś takiego jak "orientacyjny koszt budowy -> stan surowy / wyposażenie / materiały"... jak pomnożysz to razy 2 to mniej więcej Ci wyjdzie brutto XD
p@Niss: Na gotowo +/- 800k bez działki. Kończę budować teraz dom i sporo ogarniałem sam, trafiałem spoko dosyć tanie ekipy dobijam powoli do 500k i powoli mogę myśleć o mieszkaniu jako tako. Na gotowo myslę że jeszcze 100-200 pęknie. Kostka, płot, ogród, jakaś wiata na grilla, taras, balkony to wszystko to jest jest drogie i ludzie o tym zapominają.
@BDLK_IMPRTR Powinieneś się człowieku wstydzić takie bzdety pisać w drugiej połowie XXI wieku czy nawet 2052 roku, że duchy nie istnieją.. serio Powinieneś to leczyć młody. I jeszcze młodszy ode mnie jesteś. To dużo tłumaczy.