Wpis z mikrobloga

@Herubin: oczywiście, że robiłem to co potrafiłem. Cały dom pomalowałem sam, styropian pod posadzki, strop drewniany sam zrobiłem na poddaszu nieużytkowym, ociepliłem sam strop i inna masa prac porządkowych:) i dużo czasu na szukanie dobrych cen, bo wyceny wahały się czasem nawet o 100%
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niss: ależ to jest biednie zaprojektowane...
Licząc na oko 592000 brutto bez kosztu zakupu działki, ale może być taniej bo standard nie jest wysoki.
  • Odpowiedz
@Kalinke01: trochę prowokacyjnie użyłem tego słowa, bo właśnie liczyłem, że ktoś napisze taki komentarz jak @TrollingMasterNinja który zbierze dużo plusów, a przez to wpis trafi do gorących i będę mieć więcej odpowiedzi odnoszących się do meritum.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niss: jestem ekspertem. To z fotki bez garażu po dzisiejszych cenach to +/- 570-660k dla dew. Bez garażu i ceny działki, pozdrawiam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Thexil: zajmuję się czasami kosztorysami prac budowlanych, na oko budynek ma 11x7,5m
Dla uproszczenia 8x10 czyli 80m²*2 kondygnacje to jest ~160m² no i 160m²*3700zł brutto to daje 592k. Dużo zależy od instalacji i jakości robót, ale orientacyjnie tak wychodzi. Metodą gospodarczą pewnie da radę za 490k, a z bajerami i wysoką szczelnością wyjdzie 640k.
  • Odpowiedz