Wpis z mikrobloga

Ktoś tam poniżej dał dobry wpis o tym że Mamed nigdy nie był dobry. Tzn. jest dobry na tą ogórkową federację, nawet bardzo dobry i czy tego samego nie można powiedzieć o Soldiciu. Na razie zewsząd płyną zachwyty o jego sile, precyzji ciosów i dobrym przygotowaniu. No to w tym wypadku tylko i wyłącznie UFC dałoby odpowiedź czy jest dobry
W żaden sposób nie przekonuje mnie argument rzekomej suplementacji witaminą T przez Roberto. Wielu było takich co wyglądali jak bracia Emelianenko a ogrywali nabitych typów bez problemów.
Także Roberto czas porzucić ten ciepły #!$%@?..dołek i postawić sobie realne cele no chyba że łatwa kasa i łatwe walki to cel sam w sobie. Ok. szanuję to.
Tak na marginesie to ilu mnie obrażało albo kpiło na yt czy fb z tego że upierałem się przy tym że to nie ten poziom dla Roberto i Mamed skończy z urwaną głową..no cóż.
#ksw
  • 9
@pompastic: No ale to się dzieje. Ma ambicje by walczyć za grosze bo relatywnie tyle na starcie dostaje. Podjął ryzyko. Zgarnął parę bonusów, rozpycha się i robi powoli show co jankesi lubią no i dopnie swego.
@timeofthe poprawie za ciebie: mamed miał umiejętności na ufc i dostał propozycje od ufc no ale bał się podjąć ryzyka i stracić łatwy hajs.

Nie porównywałbym tych oby panów ze sobą.
@timeofthe: Lojalność xD Nie ma mowy o lojalności bo sam przyznał, że gdyby dostał lepsze pieniądze od ufc to od razu by poszedł, a tak to bał się podjąć ryzyka. Gdyby był pewny swoich umiejętności to poszedłby do ufc i wywalczyłby sobie większy hajs. Nie neguje jego decyzji bo to jego życie, ale stawianie Janka obok niego to obelga ( ͡° ͜ʖ ͡°)