Wpis z mikrobloga

Więc trochę na wstęp. Jako że jestem wielkim fanem Ayrtona to nie ukrywam tego że ta grafika z Oponiarzem mnie mocno irytuje. To szczyt głupoty porównywać Lewisa z Senną. Zupełnie dwóch różnych kierowców i dwie zupełnie różne osoby. Uważam że o wiele bardziej pasuje tu Max, w dodatku nie tylko mistrzowski silnik Hondy ich łączy. A więc przerobiłem tą grafikę i sami oceńcie efekt.
Wołam chętnych z nocnej zapowiedzi @winsxspl @JuzefCynamon @MarlboroGold @Baakedr @monter_wolter @Jedreqq @Ignite @burdelWbani @mariusz95gd @urwis69 @SmokzDepresja
#f1 #bojowkamaxaverstappena
Rzeszowiak2 - Więc trochę na wstęp. Jako że jestem wielkim fanem Ayrtona to nie ukryw...

źródło: comment_1639845147LodY9fzVxPOUAV9XuakBs8.jpg

Pobierz
  • 18
@Rzeszowiak2: W kwestii czysto fotoszopowej. Dobra robota ale pobawiłbym się z odcieniami na maksiu. Widać że obaj sa wycięci z różnych zdjęć i doklejeni na ten tor, ale max troche bardziej odstaje. Możnaby bardziej przycieniować im nogi im bliżej ziemi. Można też dorobić by lekki przebłysk/odbicie światła na hełmie z uwagi na to gdzie na zdjęciu jest słońce. Ale robota git ()
W kwestii
@Rzeszowiak2: Ogólnie, Prost się dziwi, że ludzie nie pamiętają jego mistrzostw albo, że go nie lubią. Jednak ludzie pamiętają jakie gierki odstawiał, jak jego kolega z FIA jemu ułatwiał sporo, jak tworzył zapisy w kontraktach przeciwko Ayrtonowi. Ogólnie to zobacz jak freethinkerzy z wykopu chcę być edgy i ciekawi - hypują Prosta, szkalując Aytrona.

Profesor Sid Watins władnie się wypowiedział kiedyś o tym czemu ludzie kochają Senna. W skrócie to na
RitmoXL - @Rzeszowiak2: Ogólnie, Prost się dziwi, że ludzie nie pamiętają jego mistrz...