Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 92
Wchodzę na wypok, a tu najważniejszym tematem, który rozpala wszystkich jest #wiedzmin xDDD
Wczoraj pojawiły się zeznania obciążające byłą premier przestepstwem, za które grozi 8 lat puszki.
Polski żołnierzyk, który miał nas wszystkich bronić przed złymi wrogami ojczyzny zdezerterowal i daje wywiady, a minister obrony, premier i prezydent nadal na stanowiskach.
I creme de la creme, czyli astronomiczne podwyżki gazu i prądu oraz najwyższa od ponad 20 lat inflacja.
A wy dyskutujecie, czy #netflix spartolił wiedźmina czy nie xDDDD

#bekazpodludzi
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 226
@boskakaratralalala: #!$%@?, tak jakby mało polityki było na wykopie, dzień w dzień wykopalisko, główna i mikro zasrane polityka, to jak jeden raz się zmieni temat na wiedźmina czy gole dupy to ludzie mają ból dupy xD
  • Odpowiedz
@Kroledyp: no fest racja, mieszać serial z polityką XD myślisz, ze jak byla wojna to ludzie gadali tylko o wojnie? Nie cieszyli sie tym co dobre? XD wykopki wykopki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@etutuit: mój wpis dotyczy akurat gorących. Na największym polskim portalu ze śmiesznym obrazkami dominującym tematem jest bajka dla dzieci xD po wydarzeniach, które powinny wszystkimi wstrząsnąć i wyprowadzić na ulicę xDDD
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: wychodziłem na ulicę jak to nie było modne. Zostałem zwyzywany od lewaków, kodziarzy, pożytecznych idiotów. Tak bardzo chcesz protestować proszę bardzo, szykują się jakieś protesty w sprawie tej ustawy z tvn, daj znać, że byłeś. Bo oczywiście weźmiesz udział w proteście, zależy ci na tym kraju, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja mam dość, po co mam o coś walczyć i zmieniać? Ludzie wybrali obecną
  • Odpowiedz
Wczoraj pojawiły się zeznania obciążające byłą premier przestepstwem, za które grozi 8 lat puszki.

Polski żołnierzyk, który miał nas wszystkich bronić przed złymi wrogami ojczyzny zdezerterowal i daje wywiady, a minister obrony, premier i prezydent nadal na stanowiskach.

I creme de la creme, czyli astronomiczne podwyżki gazu i prądu oraz najwyższa od ponad 20 lat inflacja.


@boskakaratralalala: i to jest na glownej wlasnie. nie widzialem tam nic o wiedzminie.

a
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@boskakaratralalala: ludzie mają w #!$%@? to wszystko o czym tutaj wypisujesz i mają rację - co niby daje to #!$%@?? Ile razy już wieszaliście polityków i obalaliscie rządy xD o ile gaz staniał od tego twojego przejmowania się i gadania? XD
  • Odpowiedz