Wpis z mikrobloga

zaszczepieni marzą o tym żebym jako niezaszczepiony zdechł na covid.

@Sromota: Patrz, jestem zaszczepiony, a życzę Ci dobrze. I co teras? Masz na tyle odwagi, by skonfrontować mniemania z rzeczywistością i się do tego ustosunkować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Natomiast zaszczepieni marzą o tym żebym jako niezaszczepiony zdechł na covid.


@Sromota: oczywiście #!$%@? wiesz co myślą wszyscy zaszczepieni ale już wytworzyłeś sobie w głowie kolektywnego wroga. Tak działa umysł każdego #!$%@? fanatyka.
  • Odpowiedz
że ja naprawdę chcę żeby moje obawy co do szczepionki okazały się bezpodstawne


@Sromota: Ale one są bezpodstawne a brak przyjęcia tego faktu do wiadomości świadczy o tym że wcale nie chcesz. Inaczej nie działałby efekt potwierdzenia.
  • Odpowiedz
zaszczepieni marzą o tym żebym jako niezaszczepiony zdechł na covid.


@Sromota: No ja wiedziałem, że jesteście oderwani od rzeczywistości, ale nie, że aż tak.

Nie wstyd się nie zaszczepić. Wstyd być antyszczepem ewangelizującym innych. Bo jest się wtedy w jednym szeregu z płaskoziemcami.

#takaprawda #codziennabekazszurow
  • Odpowiedz
Natomiast zaszczepieni marzą o tym żebym jako niezaszczepiony zdechł na covid.


@Sromota: W dupie byłeś, gówno widziałeś. Sam jestem zaszczepiony, ale jestem przeciwny całemu temu cyrkowi który od******la się w związku z pandemią. Szczepionkę przyjąłem po to, by lżej znieść ewentualne spotkanie z wirusem. Z tego samego powodu szczepię się co roku na grypę i co kilka lat na inne choroby wymagające dawek przypominających. W życiu by przez myśl nie
  • Odpowiedz
@WalSzary: I co z tego wynika? Z 15 lat temu kuzyn zmarł na grypę, w wieku 29 lat. Nie był nawet otyły. Sugerujesz, że na grypę też wszyscy powinniśmy się przymusowo szczepić z powodu mojego kuzyna? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@WalSzary: Nie napisałeś, to fakt, doczytałam wyżej i widzę, że akurat Ty rzeczywiście nie sugerujesz tego tym przykładem. Dziękuję, że nie jesteś zamordystą, ale widzę tu co chwilę takich, którzy właśnie uzasadniają przymus szczepień tym, że znają kogoś w miarę młodego, kto umarł na COVID albo miał po nim powikłania - stąd mój kontrprzykład z kuzynem, niestety prawdziwy. Grypa też zabija i zdarza się, że zabija młodych, a jednak nie
  • Odpowiedz