Wpis z mikrobloga

@Sromota: #!$%@? Panie. Jako zaszczepiony marzę, żeby ten cyrk z obostrzeniami się już skończył i żeby covid stał się tak mało groźny jak zwykłe przeziębienie.
  • Odpowiedz
@Sromota: Czyli po jednej stronie postawiłeś siebie jako reprezentanta przeciwnika szczepień a po drugiej stronie wszystkich zaszczepionych u którym postawiłeś jakąś tezę z dupy? xD
  • Odpowiedz
Jako zaszczepiony marzę, żeby ten cyrk z obostrzeniami się już skończył i żeby covid stał się tak mało groźny jak zwykłe przeziębienie.


@WalSzary: On już jest niewiele groźniejszy od przeziębienia.. Ten cały cyrk służy wyłącznie wtłoczeniu społeczeństwa w system kodów QR i w perspektywie system oceny rządu, jak w Chinach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sromota: Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Ja odchorowałem, zaszczepiłem sie, pochowałem niezaszczepionego kumpla ale jestem przeciwnikiem jakiegokolwiek przymusu ... live and let live or live and let die ()
  • Odpowiedz
Fundamentalna różnica pomiędzy przeciwnikami i zwolennikami szczepień jest taka, że ja naprawdę chcę żeby moje obawy co do szczepionki okazały się bezpodstawne i życzę wszystkim zaszczepionym zdrowia.


@Sromota: a potem #!$%@? cyk napad na punkt szczepień żeby uratować COVIDIAN przed przyjęciem szczepionki.
Jak już generalizować to po całości xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sromota: ale masz sprany mózg xD wziąłem sobie szczepienie żeby lepiej przejść chorobę jak i moja żona, która ma choroby autoimmunologiczne
Ale ludzie, którzy są przeciw szczepieniom bo rtęć spiseg itp to niech zdychają krętymi
  • Odpowiedz
@Sromota: I to dlatego na wykopie non stop widzę szurskie wpisy, a jakoś nie przypominam sobie żebym czytała w ostatnim czasie wpis zwolennika szczepień, a już na pewno takiego życzącego nieszczepionym rychłej śmierci.
  • Odpowiedz
@WalSzary: covid jest mało groźny i jest przeziębieniem. Dałeś sobie wmówić inną narrację, zostałeś klientem. Bez chorób współistniejących to jest nic, lekki przebieg albo bezobjawowo.
  • Odpowiedz