Wpis z mikrobloga

Tak się kończy zaszczuwanie ludzi. A potem skaczą innym do gęby jak ta stara baba.
https://m.trojmiasto.pl/wiadomosci/Spoliczkowala-starsza-kobiete-w-trolejbusie-n162570.html
"Po publikacji informacji w Raporcie z Trójmiasta, skontaktowała się z nami kobieta, która brała udział w zdarzeniu. Przyznaje, że spoliczkowała starszą od siebie kobietę, ale tłumaczy, że to ona została zaatakowana pierwsza."
#koronawirus #gdynia #trojmiasto
  • 11
nauczą nie wchodzić z buciorami w czyjeś życie


@artur7177: czyli co? Lejesz po pysku osobę, która zwróciła Ci uwagę za nie noszenie maseczki/złe zaparkowanie samochodu/pedofilię, bo to jest wchodzenie Tobie buciorami w życie?
czyli co? Lejesz po pysku osobę, która zwróciła Ci uwagę za nie noszenie maseczki/złe zaparkowanie samochodu/pedofilię, bo to jest wchodzenie Tobie buciorami w życie?


@MrDracek: ale Ty nie rób fikołków dobrze? Nie porównuj noszenia maseczki do prawidłowego parkowania samochodu.
@philosophy: a ja nie wiem jak bym się zachował, bo nigdy w takiej sytuacji nie byłem. Często może nam się wydawać zupełnie co innego dopóki taka sytuacja nas nie spotka. Wg relacji tej młodszej pani to starsza "baba" też raczej rąk nie trzymała przy sobie. W takiej sytuacji kto wie do czego by doszlo
@philosophy: > aha, jesteście zwolennikami wolności, ale agresja wobec czyjegoś zdania już w porządku?
Nie wiem, co musiała usłyszeć młoda kobieta, że sprowokowało ją to do spoliczkowania.