Wpis z mikrobloga

@wiktorek_pl: musiałbyś mieć mocno nietypowy pasek albo chcieć konkretny model. Ale jak będziesz chciał kupić jakiś normalny 18 czy 20 mm to takie są wszędzie. Bo one różnią się przecież tylko szerokością. A na upartego możesz włożyć węższy, tylko najwyżej teleskop może wtedy łatwiej wypadać.
@wiktorek_pl: A to nie da się lepszego paska założyć do taniego zegarka i odwrotnie taniego paska do drogiego zegarka.
To się gryzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@goferek: Wydaje mi się, że tam jest 20mm więc pewnie standard. Widziałem filmiki jak się to wymienia ale z racji tego, że bardzo lubię ten zegarek, to nie chcę ryzykować, że coś popsuję.
O widzę janusz zegarków się pojawił ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Murasame: To zrobimy tak, mam w domu 4 zegarki. Dam ci je na wymianę pasków. Zobaczymy jak szybko z nimi wrócisz z nowymi paskami. #!$%@? synek, wymieniałem już w swoich nie raz paski i baterie i na miejscu to sobie możesz wymienić taki z cukierków do ssania.

A zresztą, co jest złego w założeniu paska za np.
wymieniałem już w swoich nie raz paski i baterie i na miejscu to sobie możesz wymienić taki z cukierków do ssania.


@wiktorek_pl: kilka tysięcy złotych za zegarek na baterie? Jak ktoś wydaje kilka tysięcy złotych na zegarek to nie kupuje gówna na baterie, tylko normalny automat.
@wiktorek_pl: Jeśli nie jest się snobem, który lubi przepłacać to cena paska ma swoje maksimum, które niechętnie się przekroczy.
Ja chcę mieć pasek skórzany i o kolerze, który mi się podoba, nie mam tutaj ogromnych wymagań - kompletnie nie widzę sensu w tym, żebym miał na to wydać kilkaset zł. Naturalnie nie zabraniam komu innemu wydawać na to tyle pieniędzy, to nie moja sprawa.

Natomiast sam zegarek to inna sprawa i
Jeśli nie jest się snobem, który lubi przepłacać to cena paska ma swoje maksimum, które niechętnie się przekroczy.

Ja chcę mieć pasek skórzany i o kolerze, który mi się podoba, nie mam tutaj ogromnych wymagań - kompletnie nie widzę sensu w tym, żebym miał na to wydać kilkaset zł. Naturalnie nie zabraniam komu innemu wydawać na to tyle pieniędzy, to nie moja sprawa.


@Murasame: Ale nie o tym jest dyskusja. Dyskusja
jak nigdy takiego nie nosiłeś to zapytaj kogoś kto ma zegarek za kilka tysięcy złotych czy nosi go na pasku za 20zl


@wiktorek_pl: tak, noszę, a nawet sam je zmieniam, a o co chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@goferek: Jakies gówno z aztorina, które kupowałem z 10 lat temu i ma gumowy pasek przeplatany metalowymi elementami tarczy. Jak mi się rozrywa, bo o coś zahacze raz na kilka lat to zawsze czekam dwa tygodnie i tylko u nich bezpośrednio mogę go dostac.
@wiktorek_pl: ok, czyli nie sam zegarek jest nietypowy, tylko chcesz mieć konkretny, oryginalny pasek. Wtedy wiadomo że musisz czekać. A jak ktoś ma czarny skórzany pasek 20 mm i mu się zniszczy, to może iść do zegarmistrza i kupić niemal identycznie wyglądający od ręki za kilkadziesiąt złotych. Bo ile może kosztować taki mały skrawek skóry? Wtedy paska do spodni byś nie kupił za mniej niż 1000 złotych.