Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Lepiej zarabiać 5k w dużym wojewódzkim czy 4k na wsi/małym miasteczku? Pytam, bo coraz częściej myślę o tym by zwijać manatki z Krakowa i wrócić w swoje rodzinne strony. Robotę za 4k wyhaczę tam na luzie, i to niekoniecznie fizyczną - jest tam strefa ekonomiczna, a ja sam obecnie jestem korpośmieciem pracującym w TSL. Oprócz tego miałbym bliżej rodzinę i znajomych. Sam zbyt wielu znajomości się nie dorobiłem w wojewódzkim, gdyż jestem typem domatora co woli iść na spacer do lasu niż rozbijać się po knajpach w piątkowe wieczory.
#pracbaza #jakzyc #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61bc3a2eddfc93000ae069e4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Lepiej wegetować na wsi niż w dużym mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do miasta zawsze sobie można podskoczyć na parę dni czy weekendzik. Z tego co piszesz to i tak nie korzystasz z tych "miejskich dóbr" więc po co przepłacać.
  • Odpowiedz
CzterokopytnaKrowa: @MrFisherman: wymieniłem zalety, ale może jest więcej wad tego rozwiązania i nie jestem tego w pełni świadomy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DerMitteleuropaer: jestem introwertykiem piwniczakiem. Co prawda codziennie wychodzę z domu, ale na spacer/rower a nie na piwko/koncerty/imprezki
@De_Fault: też tak myślę, wszystkie dobrodziejstwa z których korzystam (kino, basen, biblioteka, sklepy) znajdę też w mniejszym mieście, a koszty mieszkanie kosztuje połowę tego co
  • Odpowiedz