Wpis z mikrobloga

Obiecałem sobie kilkanaście lat temu, że wrócę do tego serialu. Jak to kręcili to byłem jeszcze szczylem i z tego co pamiętam to zbytnio chyba nie dorosłem do jego obejrzenia. Dzisiaj skończyłem ostatni sezon, zakończenie wbiło mnie w ziemię. Proza życia w pełni oddana, kapitalny serial, odnalazłem tam cząstkę siebie. Do tego jeszcze ta otoczka przemijania i śmierci, świetny klimat.
Trochę się obawiam tego wznowienia, nie wiem czy to dobry pomysł, chyba że to będzie coś zupełnie innego.
#seriale #sixfeetunder
brunetroll089 - Obiecałem sobie kilkanaście lat temu, że wrócę do tego serialu. Jak t...

źródło: comment_1639697876cVBM8fkjnvxx8X3jL2IBDk.jpg

Pobierz
  • 8
@toodrunktofuck: też tak myślałem za pierwszym razem ale jak się zagłębiłem w ich relacje to było strasznie smutne jak ci ludzie byli zagubieni, do tego jeszcze ten motyw śmierci i przemijania od którego każdy ucieka. Serial z fantastycznym przesłaniem.
@brunetroll089 Jakie wznowienie? Sam jestem wielkim fanem tego serialu, oglądałem go w dzieciństwie, a niedawno jako 24-letni facet znów zobaczyłem cały. Z wiekiem zdecydowanie rozumie się więcej i potrafi się bardziej go docenić. Przecież to nie ma być serial akcji, a serial opowiadający o życiu i śmierci, co robi doskonale.

Wznowienia, jeżeli by miało być, nie wyobrażam sobie i go po prostu nie chcę. To potwierdzone info?
@soronprfbs: tak HBO zapowiedziało ale szczegółów brak

Na razie nie wiadomo jeszcze, czy miałby to być reboot, kontynuacja, czy coś jeszcze zupełnie innego - zdradzono natomiast, iż w projekt zaangażowani jako producenci wykonawczy zostaną Alan Ball, Bob Greenblatt i David Janollari, którzy brali udział w pracach nad oryginalnym serialem.