Wpis z mikrobloga

@kretson: Kurde dawno mnie nie było, ale coś czuję, że tu dostanę najsensowniejszą odpowiedź xD A pytanie Mirki jest takie:
Jakie radio z androidem to Toyoty Auris 1gen (2010) ?
Teraz mam to fabryczne podstawowe, ale już nawet nie czyta płyt i nie ma w nim bluetooth żeby porozmawiać przez tel normalnie. Na czym mi zależy to:
- żeby w miarę płynnie działało i żebym nie miał ochotę zaraz tego rozwalić śrubokrętem jak będzie zamulać,
- dobra łączność z telefonem z androidem, odbieranie i wykonywanie połączeń, muzyka ze spotify, mapy z googla itp.
- podłączenie do sterowania z kierownicy - mam tą zwykłą z 5 przyciskami do radia
- czytelny jasny ekran - żeby w słońcu coś było czasem widać
- no i wiadomo, żeby w miarę nieźle grało - na tych fabrycznych podstawowych głośniczkach i tak podczas jazdy nie będzie jakiejś ogromnej różnicy, ale jednak fajnie jakby było trochę lepiej niż w tym co mam teraz
- najlepiej żebym był w stanie sam to zamontować

Budżet 1000-1200 zł, no chyba żeby było coś do czego na prawdę warto dołożyć bo jest przeskok jakościowy, to wtedy może być 1400 .

No i z góry dzięki za odpowiedzi, chciałbym jutro coś zamówić żeby do świąt spokojnie doszło i sobie już przetestować w drodze xD

#android #toyota #auris #caraudio #samochody #pytaniedoeksperta
  • 3
@budus2: coś takiego właśnie kupiłem, nie montowałem jeszcze ale tak bez uruchamiania to średnio wykonane raczej. A od ile nie chińskie badziewia są według Ciebie? Jak jest coś fajnego niewiele drożej to może bym to odesłał i dopłacił