Wpis z mikrobloga

#rozdajo
Dzień dobry,

Z okazji wydania książki "Rozwód - Poradnik dla Mężczyzn" także w formie elektronicznej Wydawnictwo Daję Słowo ogłasza konkurs, w którym do wygrania będą dwa ebooki (mobi, epuap) o wartości 79,9 zł/sztuka

Zasady są proste: napisz opinię, historię, anegdotę związaną z rozstaniem (rozwodem) albo po prostu, dlaczego chcesz przeczytać tę książkę.

Zwycięzców sami wybierzecie, tzn. będą nimi osoby, których posty dostaną najwięcej plusów.

To nie wszystko, bo jeśli potrzebujesz ebooka natychmiast, to w w sklepie https://rozwod.eu dostaniesz 15% rabatu na hasło: start15

Pochwalimy się, że wydana w listopadzie br książka, zbiera bardzo dobre recenzje Czytelników. Na przeszło 500 stronach autor zawarł praktyczną wiedzę, jak – krok po kroku - przejść przez rozwód i znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania, m.in.:

Jak kobiety zbierają i fabrykują dowody przeciwko mężczyznom?
Jak nie paść ofiarą inwigilacji rozwodowej?
Jak się bronić przed fałszywymi oskarżeniami o przemoc domową i molestowanie dzieci?
Jak zneutralizować Niebieską Kartę?
Dlaczego unikać polskich sądów?
Jacy są nasi sędziowie, i dlaczego są tacy słabi?
Jak przygotować się do rozwodu?
Kto to jest dobry adwokat i jak go znaleźć?
Jak przebiegają procesy okołorozwodowe?
Jak zachować się, i jak zeznawać w sądzie, prokuraturze, komendzie policji?
Co cię czeka w OZSS?
Jak zapewnić sobie częste kontakty z dziećmi?
Jak walczyć z alienacją rodzicielską?
Jak skutecznie bronić się przed zawyżonymi alimentami?

i wiele innych.

Czytelnicy chwalą również książkę za to, że wszelkie zawiłości prawne dotyczące spraw rozstaniowych opisane są prostym, zrozumiałym językiem i opisałem, jak rzeczywiście funkcjonuje tzw. wymiar sprawiedliwości w Polsce.

#rozdajo #rozwod #poradyprawne #alimenty #sady #alienacjarodzicielska

#rozdajo
JurekBolekowski - #rozdajo 
Dzień dobry,

Z okazji wydania książki "Rozwód - Porad...

źródło: comment_1639683673keFvslxFWfGuVtsr587TVT.jpg

Pobierz
  • 8
@JurekBolekowski: chce dostać książkę ponieważ pytania zawarte w poście wydają się ciekawe, a ja nie znam na nie odpowiedzi (°°
I czy jest odpowiedź na pytanie - jak uzyskać wyższe alimenty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JurekBolekowski: Ja bym chciał wygrać dla kolegi.

Właśnie się boryka z rozwodem, jego żona bardzo mu robi wszystko pod górkę, dzieciom również, szkoda mi go bo chłop naprawdę by wszystkim nieba uchylił, zawsze pomocny. Cieszę się, ze przynajmniej coś ruszył z rozwodem, ale ostatnio mi powiedział ze wyjeżdża za granice na rok zarobić, zrujnuje go ta kobieta ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Niewiarygodne jak kobiety potrafią sie zmienić