Wpis z mikrobloga

Twierdzenie fałszywe, po pierwsze w większości krajów zabrania się także dyskryminacji ze względu na poglądy, albo ze względy na wyznanie, czy bezwyznaniowość. A na to mamy wpływ:

Art. 6. [Zakaz dyskryminacji ze względu na przekonania religijne]

1.

Nikt nie może być dyskryminowany bądź uprzywilejowany z powodu religii lub przekonań w sprawach religii.


Po drugie, mamy wpływ na płeć. Możemy przeprowadzić operację zmiany płci i uzyskać formalny, prawny status innej płci.

Po trzecie, podobnie w przypadku orientacji seksualnej, mamy na nią wpływ. Jeżeli jestem na spektrum, mogę decydować o tym, czy jestem bardziej homo czy hetero. Wątpię że istnieją osoby 100% hetero albo 100% homo. Większość jest prawdopodobnie na jakimś spektrum.

Po czwarte, jestem ciągłością genów, które się międzypokoleniowo rekombinują. Moi rodzice podjęli taką a nie inną decyzję, co spowodowało że mam taką a nie inną rasę. Taką samą decyzję mogę podjąć ja, w stosunku do mojego potencjalnego dziecka, co może spowodować dalszą rekombinację tych genów i zmianę rasy.

Po piąte, na sam kolor skóry mam wpływ nawet poprzez opalenie się, bądź brak opalania. Poprzez zmianę stanu melatoniny w skórze, nawet za mojego życia.

#koronawirus #4konserwy #polityka #konfederacja #neuropa #ciekawostki #bekazlewactwa
wypok312 - Twierdzenie fałszywe, po pierwsze w większości krajów zabrania się także d...

źródło: comment_16396791265lRNHyepveVFLy8TrD6oBM.jpg

Pobierz
  • 41
@Ordo_Publius:
No więc miałeś genetyczne predyspozycje na bycie hetero albo homo, a gwałt wywołał taką ekspresję tych konkretnych genów, że zostałeś homo i potem odczuwasz pociąg do mężczyzn, a nie do kobiet. A w przeciwnej sytuacji, zostałbyś hetero. Podobnie z empatią, miałeś genetyczne predyspozycje na odczuwanie empatii lub nie i traumatyczne przeżycie spowodowało, że jej nie odczuwasz.
@Haqim:
Ja jestem za segregacją w gastro. Podobnie jestem za zakazem palenia w szpitalach czy przepisami drogowymi.
Nie jestem za permanentnym zakazem palenia, ani za segregacją sanitarną która uniemożliwia korzystanie z usług.

@Laukaer
Nie możemy zmienić samego spektrum, ale możemy podjąć decyzję. Tak jak chociażby Przemcel. A w USA była nawet kobieta która udawała czarną i tak była traktowana przez państwo. Dostawała z tego tytułu przywileje.
@Kuklak:
Osoby zgwałcone w młodym wieku przez osobę tej samej płci, nabierają skłonności homoseksualnych. Natomiast co do badań, nikt nie robi badań polegających na gwałceniu.
Osoby zgwałcone w młodym wieku przez osobę tej samej płci, nabierają skłonności homoseksualnych.

Ponawiam pytanie: czy masz na to jakieś badania? Czy po prostu bierzesz to na chłopski rozum?

Natomiast co do badań, nikt nie robi badań polegających na gwałceniu.

Popatrz, nikt też nie robi badań polegających na np. truciu ludzi dymem papierosowym, a są badania mówiące o negatywnych skutkach palenia
@wypok312: