Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 76
#!$%@? od kilku dni kłuję mnie lewe jajo, no i trzeba iść do urologa. Będzie mi dotykał penis i mosznę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Oby to nie było nic co wymaga jakiejś ingerencji w tkanki jak zabieg chirurgiczny, a zwykle nie wiem zapalenie czy coś co da się wyleczyć farmakologicznie ( _) albo w ogóle ból który pojawił się bo jakiś nerw został naruszony podczas kontuzji kręgosłupa

Dajcie kilka plusów dla otuchy, bo jak to rąk to będzie magik
  • 37
@Megawonsz_dziewienc: trzymam kciuki, żeby szybko i prosto Cię wyleczono (a to możliwe nawet przy nowotworze, bo akurat ten jąder jest całkiem łatwy w pozbyciu się)! Powinieneś być dumny z siebie, że jesteś w stanie zadbać o swoje zdrowie mimo wstydu i strachu. Zobaczysz, że będzie dobrze, na pewno trafisz na profesjonalnego lekarza i nie będziesz wielkiego dyskomfortu. Zdrówka!
@Megawonsz_dziewienc: współczuje raka :/ mój kumpel (lat 18) też miał taki bół na poczatku lekki potem z dnia na dzien co raz mocniejszy i w koncu rak. dziś już nie może ruchać :/ ale zawsze jak laska bedzie cie po jajcach dotykala to powiedz ze uciekło ci w podbrzusze i nie można wyjąć. zreszta i tak nie stanie więc lepiej nic nie mów :/ Ale powodzenia z chemią :/