Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja 400 zł mandatu + muszę wykupić na szybko kurs reedukacyjny żeby zbić chociaż te 6 pkt z 10. Do końca roku istnieje tylko taka opcja i można to zrobić on-line. Koszt 350 złotych za 6 godzin słuchania jakichś pierdół. Teoretycznie mógłbym to olać bo więcej punktów nie mam ale teraz mogą dać nawet 15 jednorazowo więc z tymi 10 robi się słabo.

Wynik wykręciłem na trasie DK86 (ekspresówka S1). Nie chwalę się tym tylko chciałem poinformować innych kierowców że ten kurs można zrobić wyłącznie do końca tego roku. Potem nie dość że ta opcja odpada to punkty będą aktywne aż przez dwa lata.
#prawojazdy #gorzkiezale #motoryzacja

http://www.word.4lomza.pl/index.php?wiad=418
sicknature - Taka sytuacja 400 zł mandatu + muszę wykupić na szybko kurs reedukacyjny...

źródło: comment_16395900454g23AKxBooSJqdOwP8QQaP.jpg

Pobierz
  • 11
nie ma potrzeby robić kursów redukujących liczbę punktów, szkoda kasy. Po prostu lepiej jeździć przepisowo i z głowy.


@GastroAndrzej: w teorii masz 100% racji tylko że mogę kiedyś trafić na dziwnych policjantów i użyją tej sytuacji jako lewara że albo przyjmuję mandat albo zdaję od nowa prawko. Wolę zapłacić teraz podwójny mandat i nie mieć z tyłu głowy że będę skazany na czyjąkolwiek łaskę. Wiem że zwaliłem i wiem że po
Się naoglądasz ładnych widoków.


@Menefe: to będzie on-line, jakoś dam radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I bardzo dobrze


@starypijany123: może i dobrze, przez 20 lat posiadania uprawnień uzbierałem w sumie 18 punktów ale wiem też że jak się ma pecha to nic nie pomoże. Od nowego roku będzie bardzo łatwo wyłapać 15 pkt bo wszystko co się wydarzy w okolicach pasów będzie zagrożone taką karą. Pieszy
@sicknature: po uj Ci zbijać z 10 punktów, przecież to nawet nie połowa możliwych, za rok się skasują
Ja kiedyś przez rok jeździłem mając 18 punktów i kolejnych nie złapałem.