Wpis z mikrobloga

@Tommy__: K---a, noz w kieszeni sie otwiera. Ale to podludzie. Mam nadzieje, ze ich zlapia i przykladnie ukarza. Walka z systemem to walka z biletomatem.
  • Odpowiedz
Tylkp zapomnial, ze sam za to zaplaci :(


@pijemlekocodziennie: Za bankomat pewnie zapłaci ubezpieczyciel, za biletomat - nie wiem. Tak czy siak konsekwencje ich "zrywu" poniosą zwykli ludzie, którzy będą musieli dymać dodatkowe kilometry szukając następnego bankomatu/biletomatu.

Dla takich wandali powinniśmy wskrzesić instytucje pracy przymusowej - niech z----------ą aż nie zwrócą kosztu zniszczeń.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Tommy__:

proste i mało ryzykowne


I bezsensowne przede wszystkim.

Walczę z systemem rozwalając biletomat. K---a, co to ma w głowie? Gułag by się przydał dla takich.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
@Tommy__: co za k---a debile ( _) ja wiem, ze środowiska anarchistyczne to z reguły dzieci bogatych rodziców ale to już jest przesada, naprawdę powinni takich ludzi pałować i zmusić do naprawy tego co zepsuli.
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar: Nazywajmy rzeczy po imieniu. To nie wandalizm a terroryzm. Na małą skalę i śmieszny patrząc na to jak się tłumaczą, ale i tak uważam, że prokuratura powinna się nimi zainteresować.
  • Odpowiedz
@Tommy__: XDD
R-------i wyświetlacz który jest w c--j tani w produkcji bo to nie są zwykle najnowsze wyświetlacze 4k OLED tylko zwyczajne biedackie z ekranem dotykowym i zatkali otwory pianką montażową. To co te pacany niby rozwaliły konserwator naprawi w 20-30 minut max. C---a z nich nie anarchiści jeżeli nie potrafią nawet wziąć kilofa i dokonać faktycznych szkód, np uszkodzić bankomat na tyle mocno żeby zalał atramentem hajs. Nie mówiąc
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 1
To polski FightClub?
Takie rzeczy robił na początku FughtClub.
Kiedy wysadzą bazylikę w Licheniu jako centrum finansowe Polski?
  • Odpowiedz