Wpis z mikrobloga

@TestoSynth: @Emulsja: A ja bym chciał móc wybrać czy idę na seans dla zaszczepionych czy nie. Skoro już teraz może być ich tylko 30% to co za problem żeby niektóre seanse ograniczyć tylko dla certyfikowanych. Kino to nie jest produkt pierwszej potrzeby, jak się nie chcesz zaszczepić to po prostu nie idziesz i tyle, obejrzyj sobie film w domu
A ja bym chciał móc wybrać czy idę na seans dla zaszczepionych czy nie. Skoro już teraz może być ich tylko 30% to co za problem żeby niektóre seanse ograniczyć tylko dla certyfikowanych. Kino to nie jest produkt pierwszej potrzeby, jak się nie chcesz zaszczepić to po prostu nie idziesz i tyle, obejrzyj sobie film w domu


@GryzeKisiel: Zaraz, jesteś zaszczepiony ale boisz się, że niezaszczepieni cię zarażą? To w końcu
@Reginleif: Kto powiedział o strachu? Ja chcę wam po prostu na złość zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio to się nie boję, ale nadal minimalizuję ryzyko zarażenia się, bo do niczego nie jest mi to potrzebne, nawet jeśli miałby to być katar i kwarantanna. Mam też kontakt z osobami które nie mogą być zaszczepione i nie chcę przenieść niczego na nich. Jeśli miałbym wybór to
@smakowal_jak_kurczak: Może złapię, ale ryzyko jest dużo mniejsze i tyle. Świat nie jest 0-1, trzeba znaleźć złoty środek pomiędzy normalnym życiem, a dbaniem o siebie. Więc ja oczywiście gdybym miał wybór to wybrałbym seans dla zaszczepionych i nie powinno to nikogo dziwić, że patrzę na swój interes.

Gdyby jeszcze za nieszczepieniem przemawiały jakieś racjonalne argumenty to okej, ale jest to zachowanie nieracjonalne i wbrew interesowi społecznemu, dlatego jakoś nie jest mi
40% chorych i 30% zgonów to zaszczepieni.


@smakowal_jak_kurczak: zajebiste stwierdzenie, takie dokladnie nic nie mowiace ( nie mowi nic o tym jakie grupy porownujesz - jaka jest srednia wieku, bo jesli srednia wieku umierajacych zaszczepionych to 80 a niezaszczepionych to 50 to jest to ogromna różnica, nie mówi tez nic o wielkości grup bazowych )