Wpis z mikrobloga

Chyba nastal czas dla jakichs nowych patusow albo pewien etap sie konczy na jakis czas.

Przez ostatni tydzien jednym okiem tak sobie zerkalem co sie dzieje i...
1. #proboszcz i jego nieproszeni goscie. Ktos sie dziwil, ze na glupi telefon wpada pol Lodzi. On juz wczesniej bez kamer mial zapedy do strzelania goli na niewlasciwa bramke. Teraz znowu wjechala Agatka. Wiem, ze to choroba ale u Pawla przewijaja sie narozniejsi ludzie, jakies dupy ale i tak zawsze skonczy sie na Agatce. Pawel nie ma szans na normalne zycie. Tylko ubezwlasnowolnienie moze cos mu dac. Nie wiem czy Mamcis nie moze ale brak reakcji doprowadzi do tego, ze sluzby beda przyjezdzac, a kiedys moga sie spoznic.
2. #danielmagical tam sprawa jest prosta, ze na ten moment rok puchy i wraca. Aczkolwiek nie zdziwilbym sie, gdyby cos mu dorzucili. Wczorajszy strim: to co niektorzy zrobili mu wczoraj, to juz byl gwalt na jego glowie/psychice przed sama pucha...szanuje!:D Wykop w najlepszym wydaniu:)
Ale przyznam tez, ze byl to najlepszy strim w wykonaniu fasa od wyjscia z puchy. Poza chwilami slabosci, jak nosaczita wjechala, to chlop nareszcie byl soba. Nawet kilka razy sie zasmialem. Jesli odbebni swoje i nie bedzie mial zakazow, a matka przezyje, to jeszcze namiesza.
3. #lepszystream - ech, konto usunal. :) Brawo, jego kolezka:) juz od poltora miecha to robi:) Mimo wszystko to co zrobil Seba na strimie, to jawna chec pojscia na odpoczynek, sabotaz na samym sobie. Chlop bez zadnego podowdu zaczal pokazywac robaczka na yt, a tu nic! Nie ma bana:) Ja nie zglaszalem. Kombinowal dalej, a tu nadal nic:D chlop nie mogl zrobic nic, zeby dostac bana. :D tak wiec machal siurem i albo nikt nie zglosil (watpie) albo rzeczywiscie ten YT to banda uposledzonych ludzi, ktorzy kieruja sie jakimis prywatnymi preferencjami. Chlop legitnie na yt machal fiflakiem, potem odlal sie do kufla i za 20zl kosztowal wlasnego drineczka:) Serio, na nastepnym strimie proponuje: one guy, one cup:) a co! Albo znajde ci goscia, ktorego bys katowal na strimie:) zwlaszcza, ze nie jest fair wobec Ciebie. Pomyslim i bedziemy w kontakcie:) W kazdym razie to jest niesamowite, ze ludzie boja sie powiedziec murzyn czy covid, a ten macha siusiakiem i nic:D Moze nie dostrzegli, nie wiem.:)
4. #gural Sprawa rozwojowa ale padne ze smiechu jak nabiora sie na te historyjki o slabej psychice. Aczkolwiek US powinien miec to w dupie.
5. #minoko gdzies przepadl chyba aczkolwiek ogladanie go jest juz nudne i smutne. (A, cos mowil, ze zjezdza do PL). Ostatnio zapraszal jakichs glabow do dyskusji, zeby sie zarli miedzy soba. Prawie jak WBW, tylko uposledzeni uczestnicy i bez rymow. Mega bezbectwo ogolnie.
6. #rafatus... Ostatnio widzialem, ze w niedziele sie odpalil i sobie pomyslalem: #!$%@?. Ile razy mozna sluchac od tego alkoholika, ze on sie ogarnal, ma firme i kolege. Chlop jest na przegranej pozycji ale resztkami sil oklamuje sam siebie, bo normalnych widzow nie oszuka. Stwierdzilem, ze pozniej na wykopie zerkne co robil, a tu cisza:) Jest to najlepsze podsumowanie. Ze 2 tyg. temu wrzucil zdjecie browara i potem uspokoil fanow (usmialem sie), ze to tylko bezalkoholowe. Ooo:) Kurna, ten chlop po takim czasie jeszcze nie skumal, ze on nie moze bezalkoholowego pic. On nie moze Piccolo pic, bo kojarzy sie mimo wszystko z alkoholem. Ale on madrzejszy. Oczywiscie zakaz tez marihuany. A tu chlop jara i sie z tym nie kryje, bo to nie alkohol. Typie, jak zaczniesz brac heroine, to alkohol nie bedzie ci potrzebny:)Bedziesz mogl oznajmiac swoim licznym fanom, ze przeciez nie pijesz. Z tej calej listy, z ciebie najwieksza beka i tak jak szkoda mi czasem Plobiego, tak ty...juz ci los pokazuje gdzie twoje miejsce. Zrobi to dobitniej.

Widac, ze ten caly pogromca Cpezeta ladnie leci ale to nie patostrimy. Ostatnio cos widzialem, jak jego aktorzy siedza przy stole ale nie wiem o czym gaworzyli. Niewatpliwym plusem jest to, ze #papasmerfik nie jest #!$%@? i kierownikow traktuje po ludzku. Cel na stancje chyba byl i jak uzbiera, to nie bedzie zawijki z sianem:) W swoim czasie cos slyszalem jego apel, zeby nie dokarmiac kierownikow alkoholem, bo kiepsko z nimi. Props. Nawet sie zdziwilem, bo grubym hajsem rzucil tam wujek jajomin:) Nic mi do czyjejs kasy ani do typa ale jakie to uczucie wplacic na cel i nie zostac #!$%@??:) Dziwne, nie? Dlatego props. Moze wiecej osob pojdzie po rozum do glowy i pojdzie w Twoje slady?

Wiecej nic ciekawego nie ma, tudziez nie bedzie.

Nie znam kompletnie strimow z Kononem czy Majorem, wiec tutaj sie nie wypowiadam ale widze, ze maja zacne grono komentatorow.

#patostreamy
Pobierz W.....s - Chyba nastal czas dla jakichs nowych patusow albo pewien etap sie konczy na...
źródło: comment_1639504772ywOeIgLPjcWgp71kzOf4iS.jpg
  • 8
@fetuseater: racja, zapomnialem. Nie widzialem ostatnio. Gdzies mi tu na wykopie mignelo, ze ma wrocic do "pelni sil" ale nie wiem jak jest.

@Velocity123 ja nie ogladam ale gdzies tam chcac nie chcac widze jakies urywki i nazwalbym to pato ale nie bede sie wyklocal w tym przypadku:]