Wpis z mikrobloga

Covid pass:
- najpierw do podrozowania
- teraz uslugi, eventy, rozrywka
- niedlugo potrzebne zeby pracowac
- potem co, zeby kupic zywnosc?


#koronawirus
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- potem co,


@Tylko_Seweryn: potem połączenie cyfrowego identyfikatora z kartą płatniczą, loginem do social mediów, historią medyczną, wykroczeń itp. Analiza wszystkich tych danych przez AI żeby ocenić czy jesteś wystarczająco praworządnym obywatelem aby kupić bilet na autobus...
  • Odpowiedz
niedlugo

@Tylko_Seweryn: Link.. wake up.. zesrałeś się xD 99% ludzi w Polsce jednak tego covid pass nie musiała pokazać ani razu, a podróżowali i chodzili do miejsc rozrywki. chyba że gdzieś za granicą,ale za to już nie odpowiadamy. stąd te memy o jakichś ograniczeniach w knajpach xd więc dalej jesteśmy na punkcie "niedługo do podróżowania"
  • Odpowiedz
@Adam_Prosty: nie o to chodzi, rozumiem wasz strach przed ograniczaniem waszej wolności ale jak możecie mówić że już kowit pass w użyciu jak nikt z was nawet nie został o niego poproszony i niby w czymś was ograniczył XD
  • Odpowiedz
@rzrbld: mnie z pracy w marcu wyjebia ( wojsko ) bo jestem niezaszczepiony na covid. Juz mi chodza i truja dupe kierownicy zebym sie spieszyl i mial na uwadze to, ze przepis niedlugo moze przejsc w sejmie. Takze nie zesralem sie, tylko jestem obsrany presją z kazdej strony
  • Odpowiedz
@rzrbld:
to że dzisiaj czegoś nie ma nie znaczy że jutro tego nie będzie. Zgodzisz się?
zobacz co jest o----------e w Austrii ! jakie masz podstawy żeby twierdzić że w PL nie zrobią tego samego?
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn: to trzymaj się tam bo przynajmniej ty możesz czuć jakieś realne zagrożenie. chociaż mnie trochę śmieszy że będąc pionkiem w machinie wojennej na usługach państw tak boisz się zastrzyku. jak zechcą zrobią z tobą dużo więcej niż to i będziesz miał g---o do gadania.
  • Odpowiedz
@Adam_Prosty: a jakie masz podstawy twierdzić że jutro w Polsce nie wprowadzą komunizmu prosto z Korei Północnej? czemu boicie się tylko tych rozwiązań z innych państw XD może jutro nam wprowadza 11% VAT ze stanów albo zniosą obowiązek szczepień dla dzieci jak uwaga w AUSTRALII. to że masz bujną wyobraźnię nie znaczy każdy inny jest "q--a ograniczony"
  • Odpowiedz
@rzrbld: bo te rozwiazania są zaostrzane w sposob alogiczny z perspektywy ochrona zdrowia, ale juz dobrze wpisują sie w schemat powolnej zmiany systemu na taki, jaki pewnie juz sie spodziewasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn: ok to nie szukając daleko czemu nie boicie się że będzie druga Szwecja i nie będzie żadnej spiny z covid (tak przynajmniej ktoś od was mi mówił), też jest w UE.

to że dzisiaj czegoś nie ma nie znaczy że jutro tego nie będzie. Zgodzisz się?
zobacz co jest o----------e w Szwecji ! jakie masz podstawy żeby twierdzić że w PL nie zrobią tego samego?
@Adam_Prosty: będzie
  • Odpowiedz
@rzrbld:
szkoda na Ciebie czasu... jesteś jak ci co w kwietniu 2020 wyśmiewli od szurów za pisanie że Bill Gates chce wprowadzać paszporty szczepień. (tyle że w kwietniu 2020 to serio można było nie ogarniać co się dzieje, teraz to już trzeba mieć klapki na oczach)
kierunek jest jeden:
paszporty dla wszyskich, powiązanie tego z kartą płaniczą, loginem do social mediów, historią medyczną, bankową, wykroczeń potem analiza wszystkich danych przez
  • Odpowiedz
kierunek jest jeden:

@Adam_Prosty: to skąd wynika rozbieżność traktowania covid w różnych krajach na świecie? z powiązaniami z Gatesem? czyli liczy się kontakt z USA? UE podzielona, USA wewnętrznie podzielona (podejście Floryda vs NY). Bliski sojusznik USA, Japonia z covid radzi sobie świetnie od początku bez obostrzeń i lockdownu, po prostu od dawna noszenie masek było normalne, a bardzo spóźniona akcja szczepień doprowadziła do dobrowolnego zaszczepienia 80% ludności. nie ma
  • Odpowiedz
@rzrbld WEF i lewaccy politycy z nim związani pchają wielki reset,
Stany w USA które nie są lewackie nie pchają resetu...
Trump by nie pchał i dlatego prezydentem jest teraz biden...
  • Odpowiedz