Wpis z mikrobloga

I jeszcze ze za wzrost ceny oczywiście odpowiada Unia Europejska


@MagicznyKarolek: Technicznie to jest prawie prawda, gdyż stawka minimalna stawka akcyzy jest wyliczana według kursu euro

a dokładniej Artykuł 13.1 Dyrektywy 2003/96 mówi:

Dla Państw Członkowskich, które nie przyjęły euro, wartość euro wyrażona w walutach krajowych mająca zastosowanie do wartości poziomów opodatkowania jest ustalana raz w roku. Stosuje się kursy obowiązujące w pierwszym dniu roboczym października i opublikowane w Dzienniku Urzędowym
@ediz4

Ludzie mu podają przykłady, dane, fragmenty podręczników, a ten dalej swoje i śmieje się jak wariat. A wszystko to w imię partii.


@wiecznylowcaumyslow: Buahhahahahahahahahahahaha alternatywny wszechświat wita xD

Przecież dobrze mówi można nawet zrobić całą listę takich przykładów:

Mówiłeś, że PO zniszczyło trójkę- zaorany zostałeś

Mówiłeś, że nie można odrabiać wcześniejszego wyjścia z pracy i jest zakaz w kodeksie pracy- zaorane

Radzenie sobie z kryzysem przez PO- tutaj uciekłeś z
@ediz4

Na każdy przykład mam dowody.

Pisałeś o zniszczeniu trójki przez PO wystarczy sprawdzić słuchalność.

Pisałeś że nie można odrabiać wcześniejszego wyjścia z pracy. Wyzywales mnie od debili i się myliłes. Aha- i wysmiales moje źródło a potem sam tego źródła użyłeś ( )

Mogę pewnie znaleźć cytat co pisałeś o synu Tuska i jak broniłeś Obajtka że jest niewinny bo nie był skazany xDDD
Dwie z trzech bo Ty nigdy żadnych dowodów nie dajesz.


@KakaowyTaboret: xD weź mnie nie rozśmieszaj. Tyle ile ja Ci liczb, wykresów, zestawień dałem to żadnemu innemu betonowi a potem i tak każda dyskusja z tobą kończyła się wywróceniem stołu i pokazaniem języka przez Ciebie. Skończ mnie wołać.
@KakaowyTaboret: No i co ten wykres udowadnia?

PS skoro PiS obniżył mi zarobki i stracę dodatek do żłobka to pewnie mógł zabrać hajs TVP xD....

I po raz kolejny ucieczka od tematu w inny. Jakakolwiek dyskusja z tobą to jak gra w szachy z gołębiem.
@ediz4

Na PS nie musisz odpowiadać.

Ten wykres udowadnia, że obecnie wydajemy na media publiczne kilkukrotnie więcej niż za czasów PO pomimo kryzysu inflacji i epidemii.

I taka była moja teza- zaprzeczysz jej? Xdd

Xddd
Ten wykres udowadnia, że obecnie wydajemy na media publiczne kilkukrotnie więcej niż za czasów PO pomimo kryzysu inflacji i epidemii.


@KakaowyTaboret: W sensie że jak jest kryzys i inflacja operatorzy i realizatorzy w telewizji powinni nie dostawać pensji?

Ten wykres udowadnia, że obecnie wydajemy na media publiczne kilkukrotnie więcej....

Nie bo nie podajesz tam przy okazji jakie straty miała wtedy telewizja publiczna i ile prowadzono programów.
Nawet że stratami wydajemy kilkukrotnie więcej co mogę udowodnić :-)


@KakaowyTaboret: Już Ci to wielokrotnie wyjaśniałem. TVP ma kilkukrotnie więcej kanałów niż za PO. Możesz sobie to sprawdzić.

Wskaż mi gdzie był taki spadek lub takie straty że wpływy spadły o 2 miliardy ¯\(ツ)/¯.....

To już też liczyliśmy. Wróć do naszych wcześniejszych dyskusji gdzie dokładnie Ci policzyłem że straty z tytułu nie płacenia abonamentu przez osoby który są do tego obligowanie
@ediz4

Pisałeś nawet tutaj o spadku np:

P które według Ciebie się im nie należały bo nie było takiego spadku płacących abonament.

Wsiąz mi spadek o 2 miliardy ( ͡ ͜ʖ ͡)

Czyli jak TVP zrobi sobie 2000 kanałów się cały budżet xD
P które według Ciebie się im nie należały bo nie było takiego spadku płacących abonament.


@KakaowyTaboret: oczywiście że był. To źe Ty nie rozumiesz że od 2003 jak na twoim wykresie wielokrotnie podnoszono abonament nie oznacza że inni tego nie wiedzą.

Wsiąz mi spadek o 2 miliardy ( ͡ ͜ʖ ͡)

Pokaż mi wyniki finansowe TVP za lata 2007-2015