Wpis z mikrobloga

Miałeś dać zdjęcie z prawicowymi dziećmi ale widzę że się nie doczekam.

Przecież dostałeś zdjęcie dwóch nastolatek, które się pomazały napisami "zakaz pedałowania". Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że one mają lewicowe poglądy?

Ja mogę w nieskończoność. Dorośli niech robią co chcą, indoktrynacja małych dzieci to zbrodnia

Zgadzam się. Mam nadzieję, że w końcu usuną religię ze szkół

@trejn:
  • Odpowiedz
ziomuś ale one szczekały xd


@VrubeL: ja to odbieram w kategoriach performensu, sposobu na obśmianie gości z dudami. "krucjata młodych" była na poważnie
  • Odpowiedz
Teraz patrząc na całość: hasła "stop profanacji, stop znieważania symboli narodowych na sodomskich paradach" co w tych hasłach według ciebie jest nie tak?

Ile sodomskich parad widziałeś? Ile znieważonych symboli widziałeś na tych sodomskich paradach?

Dalej: " na sodomskich paradach, stop lgbt, stop lgbt, stop sodomii" czy nie uważasz, że te hasła idealnie pasują do ludzi którzy szczekają?

Zachęcam do zapoznania się ze słownikiem języka polskiego. Potem wrócić i pokaż, w jaki sposób te hasła "idealnie pasują"

teraz
  • Odpowiedz
  • 1
ziomuś ale one szczekały xd


@VrubeL: ja to odbieram w kategoriach performensu, sposobu na obśmianie gości z dudami. "krucjata młodych" była na poważnie
@Kuklak aha i merytoryczną odpowiedź ich przerosła? Nowe, znalem
  • Odpowiedz
@Kuklak po tekście "Zachęcam do zapoznania się ze słownikiem języka polskiego." Widzę, że brak ci argumentów. Hasła typu "stop sodomii" akurat powinien każdy popierać, bo w dzisiejszych czasach jest za dużo "odlotów" i nie mówię tu tylko dosłownie o sodomii, ale wiem, że przyzwolenie jednej grupie na odchyły i uważanie tego za normalne, tworzy inne grupy dużo bardziej radykalne, a radykałowie mają też dobrze nasrane w bani.
Wiesz co, mnie najbardziej
  • Odpowiedz
po tekście "Zachęcam do zapoznania się ze słownikiem języka polskiego." Widzę, że brak ci argumentów. Hasła typu "stop sodomii" akurat powinien każdy popierać, bo w dzisiejszych czasach jest za dużo "odlotów" i nie mówię tu tylko dosłownie o sodomii, ale wiem, że przyzwolenie jednej grupie na odchyły i uważanie tego za normalne, tworzy inne grupy dużo bardziej radykalne, a radykałowie mają też dobrze nasrane w bani.


Sodomia oznacza w języku polskim zoofilię. Ile "parad zoofilów" widziałeś kiedykolwiek? Czemu uważasz, że uczestnicy Parad Równości to zoofile? Czemu zgadzasz się na nazywanie ich w ten sposób?
Rozumiem, że dla ciebie w porządku jest np. skandowanie przy pielgrzymkach "stop pedofilii"? Przecież to jak najbardziej właściwe hasło

Serio nie dogadamy się, bo dla ciebie definicja słów zależy od sytuacji, a dla mnie definicja jakiegoś słowa jest stała.
  • Odpowiedz
@Kuklak oblężona twierdzę to masz w głowie razem z ziomkami którzy używają tego znaczenia do każdego kto ma inne zdanie, a prawda jest taka, że to ty żyjesz w oblężonej twierdzy. Ja p------e nawet słowo bielizna już wam przeszkadza, ale to inni są w oblężonej twierdzy. Sodomia to również akt homoseksualizmu, również orgie, a jak wiadomo to homoseksualiści słyną z orgii, ot przykład tego prawicowego polityka węgierskiego który uciekał z takiej
  • Odpowiedz
oblężona twierdzę to masz w głowie razem z ziomkami którzy używają tego znaczenia do każdego kto ma inne zdanie, a prawda jest taka, że to ty żyjesz w oblężonej twierdzy

Przecież to ty lewaki to, lewaki tamto. Każdy kto ma inne zdanie, to lewak?

Sodomia to również akt homoseksualizmu

Nieprawda
sodomia «zboczenie seksualne polegające na uprawianiu stosunków płciowych ze zwierzętami»
Kuklak - > oblężona twierdzę to masz w głowie razem z ziomkami którzy używają tego zn...

źródło: comment_1639513800v25yURcdb4r4fe8R62V8Dx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kuklak Pomyliłeś mnie ze sobą. Dla ciebie każdy, kto ma inne zdanie, to lewak

No i git, bywaj zdrów. Ps. Wcale, ale to wcale nie trzeba uświadamiać członków grupy do której należą, że ich przywódcy na najwyższych szczeblach zamiast wydawać p-------w do rąk władzy to jeszcze ich chronią, a księży którzy krytyka takie praktyki karzą. Ps.2 sprawdź sobie jeszcze w innych źródłach co to jest sodomia i czego dotyczy. Nie zawsze
  • Odpowiedz