Wpis z mikrobloga

  • 39
Sony rucha mocno. Tak mocno, że za nowe panele do PS5 krzyczy 55 USD (230zl), jednocześnie nowego, naszpikowanego elektroniką i bajerami dualsensa wycenia tylko na 69 USD, a sluchawki pulse 3D na 99 xD

Powiedzcie mi co jest takiego niezwykłego w dwóch kawałkach plastiku ze muszą one tyle kosztować? Z czego są zrobione? Z kevlaru czy kryptonitu? Myślę że cena takich dwóch elementów w hurcie to nie więcej jak 5 dolarów za komplet. Sony niczym nie różni się od Apple, które potrafi krzyczeć 249 złotych za silikonowego kondona do iphona 13, gdzie taki sam na allegro kosztuje pewnie z 5 złotych xD (pic rel w komentarzu)

Mało tego, nie wszyscy klienci Sony na świecie dostąpią tego zaszczytu i będą mogli kupić te limitowane covery. Pierwszeństwo zakupu dostaną najpierw bogaci klienci z USA, Niemiec czy Francji. A ty polaku robaku, możesz co najwyżej kupić podróbkę na Ali albo skoczyć do Brico po farbę w sprayu xD

Podsumowujac, każdy soniarz, który da się wyruchać sony i zamówi te dwa kawalki plastiku w cenie 230 złotych, będzie dla mnie skończonym idiotą xD zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że Sony nadal opluwa biedne kraje 3 świata i blokuję nam dostęp do ps now jednocześnie zbierając potężne haracze za patche do gier - 30 dolarów zapłaci posiadacz płytki Ghost of Tsushima z paskiem ps4, który zechce zupgradowac grę do wersji directors cut chodzącej w 60 klatkach na ps5. Przecież to jest chore xDDD
#ps5 #ps4 #xbox #konsole #gry #pcmasterrace #apple #bekazfanboi
daeun - Sony rucha mocno. Tak mocno, że za nowe panele do PS5 krzyczy 55 USD (230zl),...

źródło: comment_1639474309qTPI6fMiUpijSU4aKeziOx.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@wobloblo stary, ale nie za 250 złotych, bo w Polsce to średnia dniówka ( _) dwie i pół paki za kawałek silikonu, chyba oszalales, bym wolał to przepić, przećpać albo przegrać na w kasynie xD
  • Odpowiedz
@daeun: 250 zł to faktycznie całkiem sporo jak na Polskę ale 150 zł to nie byłaby moim zdaniem jakaś wygórowana cena za ten case. Przestań ćpać, pić i p-----------ć kasę w kasynie to nie będzie Cię bolało 250 zł na case na telefon za 3k. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kup to etui i porównaj. Żadne etui nie ma podjazdu do tego oryginalnego applowskiego.

porównaj sobie to applowe etui z takim za 5 zł, to nie będzie nawet zbliżone


@Oastry: @wobloblo: Jaranie się kawałkiem gumy to jakiś nowy poziom s-------e^ia XD
  • Odpowiedz
Jaranie się kawałkiem gumy to jakiś nowy poziom s-------e^ia XD


@mxhugo: no jaram się strasznie, tłumacząc kluczowe różnice między tym etui a kawałkiem silikonu, co wpływa na cenę każdego z nich. S---------y to możesz być co najwyżej Ty ze swoim ignoranckim podejściem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@daeun: mam wszystkie konsole sony poza PS5, pod koniec generacji PS4 coś im się odkleiło więc teraz gram na XSX. Fajnie gdyby doszło do powtórki z generacji PS3 gdzie po dostaniu w-------u od X360 poszli po rozum do głowy ale patrząc na wyniki sprzedaży nie ma na co liczyć, konsumenci polubili bycie ruchanymi.
  • Odpowiedz
i tu się mylisz cumplu :(, haracz wynosi 30 dolarów.


@daeun: no nie mylę się. GOT dostał unlock FPS na PS5 i to jest normalnie za darmo. 20 dolców kosztuje wyspa Iki, 10 dolców kosztuje upgrade PS4 -> PS5 (czyli jak napisałeś, łącznie 30 dolców). Ale za samo 60 fps nie trzeba dopłacić nic
  • Odpowiedz
@mxhugo: Nie jaram się tym tylko miałem różne etui od tanich po droższe i akurat było w promce wiec kupiłem skórzane applowskie na 8+ za 80 zł i żadne inne nie było tak dobre. Nie zmieniłem już go na inne. Jak zmieniłem telefon na 11 to kupiłem od razu oryginalne Apple i dwa lata już go mam na telefonie a mam tez inne które leżą w szafce i nie zakładam
  • Odpowiedz
@daeun: mam x series teraz wlatuje nintendo switch oled. Na półce jeszcze stare ps4. Na ps5 juz nie ma miejsca i dobrze. MS z GP r------l dokumentnie sony i mnie na kasę sony nie wyrucha. Kupię może 5 za 3-4 lata jak wyjda juz te szumnie zapowiadane exy z drugiej reki
  • Odpowiedz
Mało tego, nie wszyscy klienci Sony na świecie dostąpią tego zaszczytu i będą mogli kupić te limitowane covery. Pierwszeństwo zakupu dostaną najpierw bogaci klienci z USA, Niemiec czy Francji. A ty polaku robaku, możesz co najwyżej kupić podróbkę na Ali albo skoczyć do Brico po farbę w sprayu xD


@daeun: ale, żeś się zesrał
  • Odpowiedz