Wpis z mikrobloga

  • 39
Sony rucha mocno. Tak mocno, że za nowe panele do PS5 krzyczy 55 USD (230zl), jednocześnie nowego, naszpikowanego elektroniką i bajerami dualsensa wycenia tylko na 69 USD, a sluchawki pulse 3D na 99 xD

Powiedzcie mi co jest takiego niezwykłego w dwóch kawałkach plastiku ze muszą one tyle kosztować? Z czego są zrobione? Z kevlaru czy kryptonitu? Myślę że cena takich dwóch elementów w hurcie to nie więcej jak 5 dolarów za komplet. Sony niczym nie różni się od Apple, które potrafi krzyczeć 249 złotych za silikonowego kondona do iphona 13, gdzie taki sam na allegro kosztuje pewnie z 5 złotych xD (pic rel w komentarzu)

Mało tego, nie wszyscy klienci Sony na świecie dostąpią tego zaszczytu i będą mogli kupić te limitowane covery. Pierwszeństwo zakupu dostaną najpierw bogaci klienci z USA, Niemiec czy Francji. A ty polaku robaku, możesz co najwyżej kupić podróbkę na Ali albo skoczyć do Brico po farbę w sprayu xD

Podsumowujac, każdy soniarz, który da się wyruchać sony i zamówi te dwa kawalki plastiku w cenie 230 złotych, będzie dla mnie skończonym idiotą xD zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że Sony nadal opluwa biedne kraje 3 świata i blokuję nam dostęp do ps now jednocześnie zbierając potężne haracze za patche do gier - 30 dolarów zapłaci posiadacz płytki Ghost of Tsushima z paskiem ps4, który zechce zupgradowac grę do wersji directors cut chodzącej w 60 klatkach na ps5. Przecież to jest chore xDDD
#ps5 #ps4 #xbox #konsole #gry #pcmasterrace #apple #bekazfanboi
daeun - Sony rucha mocno. Tak mocno, że za nowe panele do PS5 krzyczy 55 USD (230zl),...

źródło: comment_1639474309qTPI6fMiUpijSU4aKeziOx.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@daeun: farby w sprayu są w Action po 7,49 zł za puszkę jak coś, tylko pamiętajcie o zdarciu wierzchniej warstwy na panelu papierem ściernym ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@daeun: Btw. wszędzie jest to samo nawet u producentów sprzętów AGD. Kupiłem kiedyś okap i popsułem panel z przyciskiem. Był bez żadnej elektroniki, zwykły plastik (jeszcze gorszej jakości od panelow od sony) , ktory tak naprawdę robił za zaślepkę. Producent sobie zażyczył 110zl, a sam okap kosztował 300 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
30 dolarów zapłaci posiadacz płytki Ghost of Tsushima z paskiem ps4, który zechce zupgradowac grę do wersji directors cut chodzącej w 60 klatkach na ps5


@daeun: akurat 60 FPS w GOT jest darmowe, nie trzeba nic dopłacać. 20 dolców kosztuje DLC (wyspa Iki), 10 dolców kosztuje upgrade PS4 -> PS5, który trochę podbija rozdziałkę (ale nieznacznie), wprowadza obsługę dualsense i japoński lipsync chyba xD
  • Odpowiedz
nawet jeśli byłoby zrobione z najwyższej jakości silikonu to nie powinno kosztować więcej jak 19 zł xD


@daeun: tam jest silikon, mikrofibra od wewnątrz, plastikowy stelaż i trochę magnesów na środku do magsafe
  • Odpowiedz