Wpis z mikrobloga

@Aokx: herbaty nie słodzę już od prawie 10 lat, tak samo jak kawy.
Żeby się przyzwyczaić do niesłodzonej herbaty dobrze jest zacząć od zakupu czego lepszego niż tego gównianego kurzu w torebkach. Tak po prawdzie jak ktoś ma do zaoferowania tylko Sage to wolę się napić wody, ale fajna mieszanka, szczególnie teraz są różnego rodzaju świąteczne mieszanki, są zdatne do wypicia nawet dla niezbyt wprawionej osoby. Polecam spróbować, tylko też należy
@brakloginuf: Tak jak uwielbiam grejpfruty i pomelo, to bym czipsików się nie pozbył ( ͡° ʖ̯ ͡°) A do herbaty gorzkiej idzie się przyzwyczaić też, no ale Ja piję jeszcze yerba mate, to dla mnie takie doświadczenia to codzienność
@Zrobiony_bobr: Nie znam nikogo kto by sypał cukier do herbaty, myślę że jakbym to zobaczył na żywo to bym się śmiał. Oczywiście pamietam takie rzeczy ze stołówki szkolnej z lat 90, ale zapomiałem że takie coś się robiło xD
@Limonene: z termometrem mi się nie chce bawić, ale parzę je tak jak inne i zawsze jest coś z nimi nie tak. Albo wychodzą jakieś za mocne, albo jakbym pił zabarwioną wodę. Nie mogę utrafić w swój złoty środek z tymi mieszankami i mam tak tylko z tymi Basilurami lidlowymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najczęściej jak zaciskam pasa i piję marketówki to biorę sypane marki Bio-Activ, czasami
Basilurami lidlowymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zrobiony_bobr: ale Basilur nie jest Lidlowy... Myślałam, że mówisz o Lordzie Nelsonie.

Albo wychodzą jakieś za mocne, albo jakbym pił zabarwioną wodę

1 g herbaty na 100 ml, czarnej trochę mniej albo krócej parzyć.
Polecam zalewać wodą o odpowiedniej temperaturze, dopiero wtedy to smakuje jak powinno :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zrobiony_bobr: ogólnie jakieś herbaty jaśminowe czy owocowe super smakują bez cukru, ale tak jak mówisz koniecznie musi być to dobra mieszanka, ale kawy czy herbaty z cytryną bez syropu lub miodu nie jestem wciąż w stanie wypić xd