Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#toksycznamatka odcinek....
Mam 30 lat przyjechałam do mamy na święta. Właśnie wybierałyśmy prezent w internecie dla mnie kiedy doszło do płatności. Oczywiście zaczęło sie darcie pyska że na pewno ta strona jest scamem, i strona jej banku jest nieprawdziwa kiedy wszystko jej pokazałam i powiedziałam że jest ok. Na spokojnie. Ale nie, zaczelo sie darcie japy że mam wszystko anulować po czym bije mnie po głowie. Robiła to zawsze i robi, kiedy jest sfrustrowana albo cokolwiek nie idzie po jej myśli. Tym razem jednak nie wytrzymałam. Miałam dość i pierwszy raz oddałam jej tak samo w głowe aż jej okulary spadły i popchnełam daleko od siebie że aż prawie spadła z krzesła. Widok jej twarzy bezcenny w szoku że nagle ja, dorosła kobieta może tak samo jej oddać. Nigdy z nią nie walczyłam zadzeciaka, potulnie siedziałam i w cichych łzach to akceptowałam. Oczywiście wygarnełam jej w emocjach że powinna sie leczyc, ze nie jestem mała dziewczynką i ma mnie nie bić i jej oddam teraz za każdym razem. Że jest zołzą i przez nią mam problemy z podejmowaniem decyzji i bycia pewna swojego zdania bo za kazdym razem slysze CZY NA PEWNO DOBRZE ZROBILAS od niej. Tylko od niej. I ze nigdy ale to nigdy nie slyszalam od niej przepraszam.
Ona przez caly czas nic. Zero wzruszenia a nawet wygladala jakbym to ja ja obrazila.
Wyszlam do swojego pokoju a po 5 minutach jakby nigdy nic wchodzi i mowi zebysmy dokonczyly. Ja mowie ze nie ze to jest nienormalne jak sie zachowuje. A ona cala wine #!$%@? na mnie ze jak jest taka zla to co ja tu robie i ze jestem leniem bo wrocilam na swieta z pracy XD rozumiecie to, #!$%@? bylam caly rok bo mam wlasny biznes a ta mi mowi ze jestem leniem i tylko dlatego przyjechalam na swieta. xD Powiedzialam ze do rodziny a ona jakiej rodziny skoro mnie nienawidzisz xDDDD Plus wygarnela mi ze oczywiscie to ona za wszystko placi kiedy nawet mi nie pozwolila zaplacic polowy za rzeczy ktore tu używam. Manipulacja lvl expert.
#!$%@? zero przeproszenia zero jakiejs rozkminy ze zrobila zle tylko jak zawsze to ja jestem debilem i leniem. Standard toksycznego zachowania.
Wlasnie, co ja tu robie ? dlaczego za kazdym razem daje jej ta glupia szanse? Pewnie dlatego ze toksyczni ludzie maja momenty w ktorych sa kochanymi ludzmi ale to tylko pozory ktore zawsze cie omamiają. I tak to sie kreci. I kij nie mam prezentu na swieta ( ͡° ͜ʖ ͡°). I matki normalnej też nie mam.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61b79db11a841e000b7df0a5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 13
OP: @obieq: a nawet możliwe że ma więcej zaburzeń
@Katzenfutter: a oczywiście że można od dziecka jak czegos nie rozumialam i mi pomagala w nauce to ksiazka albo pięści lądowały na głowie w sumie fart że nic mi nie zrobiła. chyba.
@Kazadum: Dzięki Mireczku
@Rozmowa_nie_kontrolowana: @wykopowy_brukselek:
dzięki wszystkim za odpowiedzi :) Od razu lepiej na duszy :)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
ObitaKrowa: Tutaj masz dokładny opis tego co się stało, o czym piszesz w poście https://www.youtube.com/watch?v=g_2l2kAbfpQ
Z takimi ludźmi się nie konfrontuje - to nie ma sensu. Zawsze to Ty będziesz winna. I to nie jest tak że "toksyczne osoby bywają kochane". To jest ich sposób na uzależnianie od siebie ludzi, a Ty jesteś jej ofiarą. Na tym polega to zaburzenie - ona specjalnie robi "dobre" rzeczy, zupełnie cynicznie, po to żeby
@AnonimoweMirkoWyznania: dramatyzujesz. Przyjechałaś na święta do matki, matka jest starsza od ciebie to logiczne ze masz pomagac. To są podstawy kultury. Na święta przyjeżdża się 24grudnia a nie 2 tygodnie przed świetami, po co? Zeby generować brudne naczynia, pranie? Skoro i tak nie pomagasz, bo „mam własny biznes i należy mi się”.

Dodatkowo- oddałaś matce? #!$%@? w #!$%@?. To pokazuje, ze jesteś tylko gorsza od niej. Wystarczyło zlapac ją za rękę