Wpis z mikrobloga

@dendrofag: napisać cokolwiek o Rosji i przylatuje piesek ordo szuris, zabawne

zastanawiales sie ile wolnosci tracisz


@wiem_wszystko: ile? Oświeć mnie, jedyne co się zmieniło to że czasami muszę pokazać paszport, ale nie uważam uszanowania wyników referendum za ograniczanie wolności, a swoje fiksacje analne zachowaj dla siebie
  • Odpowiedz
  • 0
@Deska_o0 Dajesz PISowi pełną władze totalitarną gdzie za pomocą jednego guzika będzie mógł zabronić Ci wejść do sklepu. Ha tfu na pisowców.
  • Odpowiedz
  • 0
@Deska_o0 Aha nie mieszkasz w Polsce ale pierwszy do dyskusji i negowania zdania oburzonych obywateli którzy nie chcą odbijać się PiS passem przy wejściu do sklepu XD
  • Odpowiedz
Tak tak, wiem, nie mają ludzk ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie dlatego zaraz usłyszymy że FDA potrzebuje 100 lat na odtajnienie dok.


@wojna: No jeżeli w biurze, które się tym zajmuje pracuje kilka osób i zajmują się również wieloma innymi sprawami to tak, to trwa. Bo dane trzeba zanonimizować, panie szurze, który jeszcze pewnie chwilę temu protestował przeciwko informacji o zaszczepieniu pracownika dla pracodawcy.

I jeżeli dasz pieniądze na to, by zajęła się tym profesjonalna firma, który temat ogarnie w miesiąc-dwa, to wtedy
  • Odpowiedz
Cudowne miejsce ten Wykop.
Można sobie na luzie rozsiewać dezinformację, wrzucać źródła, które samemu się nie przeczytało albo nie rozumie i do tego jeszcze dostanie się poklask gawiedzi. Kurczę, penisy tutaj powinny samoczynnie rosnąć o 1 mm każdego dnia ze szczęścia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz