Wpis z mikrobloga

No żesz panie @19karol90 , co to ma być xD
Co jak co, ale wywołałeś u mnie srogie uśmiech, czy raczej srogie xD swoją paczką, a że w tym roku takich sytuacji jak na lekarstwo, to wielce ci dziękuję.
Co w środku?

-Krótka Historia Czasu Hawkinga i "Krucjaty", Thomasa Asbridge'a. Dzięki wielkie, szczególnie za tę drugą, bo dzieło Hawkinga już kiedyś miałem okazję czytać (ale nie uznawaj czasami jej za prezent chybiony), tak okres krucjat znam dość pobieżnie, więc super będzie coś o tym przeczytać.
-ZAJEBISTA CZAPKA RKS CHUWDU, coś zajebistego no, obowiązkowy gadżet fana #kapitanbomba


TRZY CZTER.... RY

RKS CHUWDU

na murawie broni tytułu,

na żylecie ultras fani

za RKS życie by oddali.

RKS do boju,

podniesiemy się z tego gnoju,

druga liga super sprawa,

ale trzecia też ciekawa.

RKS!


-Nóż do pizzy- praktyczne i przydatne, nie tylko do pizzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-Trzy piwerka, które kuuuusszą. Schłodzone całym dniem w paczkomacie, lekko zroszone buteleczki... No ale niestety, dopiero poniedziałek, nie wypada. Niby człowiek na home office robi, ale weź tu wstań o ósmej, jak trzy piwerka to wstęp do dziewięciu.
-W czarnej buteleczce ma być rzekomo #!$%@?ńska Wódka z Gówna, własnej roboty. Liczę, że faktycznie moc 7% będzie i kosmiczna Straż Miejska się nie przyczepi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Kubek-obiektyw. Miałem swojego czasu taki gadżet, ale w zamieszaniu w biurze, związanym z home office i zmianą biurek gdzieś się zapodział, więc ten godnie go zastąpi
- Zestaw naklejek z The Office - jak wrócę do biura to całe zakleję xD
- Nakręcany Mikołaj

NO I NAJLEPSZE

PORTRETY PANA KIEROWCY (OCZYWIŚCIE ŚLAD FERRARYJSKI) I PANA MECENASA KASZEWIAKA.

Jezu jak rykłem jak to zobaczyłem xDDD Coś ty zrobił xDDD Szkoda, że nie nagrywałem rozpakowania i reakcji xD

Do tego oczywiście słodycze, piwa dzisiaj nie ruszę, tym bardziej #!$%@?ńskiej, ale te cukierki z rumem dzisiaj umilą grę w Kroniki Myrtany. Co do twojego pytania o te, to nie, nie spodziewałem się że wyjdzie, jakby mi ktoś miesiąc temu powiedział, że to się pojawi, to bym powiedział, że mu się sufit na łeb spadł, a jakby powiedział, że będzie tak zajebiste, to kazałbym mu przestać ćpać xD POLECAM

PS. Pytałeś o to, co to jest tłumaczenie Władcy Pierścieni wg. Łozińskiego. No to jest to tłumaczenie takie, gdzie Obieżyświat zostaje Łazikiem, Krasnoludy zostają Krzatami a pan Bilbo Baggins z Bag End zostaje Bilbo Bagoszem z Bagoszna, także ten xD

Jeszcze raz, wielkie dzięki za paczkę oraz za list wraz z życzeniami. tobie również życzę wesołych świąt, spełnienia marzeń i oby twoja paka była tak samo dokokszona jak to, co przygotowałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykopaka #pokapake #pokazpaczke

Wrzucam drugi raz, bo przypadkiem wywaliłem xD
SKYFander - No żesz panie @19karol90 , co to ma być xD
Co jak co, ale wywołałeś u mn...

źródło: comment_1639415120IuTNMcyIpQV2mDzGD4BeH1.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@SKYFander: Super, że wszystko dotarło w nienaruszonym stanie! Przy takim dobrym opisie oraz dużym materiale wpisów i komentarzy do śledzenia przygotowanie paczki to była czysta przyjemność.

Pamiętaj, że 7% na #!$%@? nie jest równe 7% na ziemi ;)
  • Odpowiedz