Wpis z mikrobloga

Rozpierdziela mnie jak czytam wypociny fanbojów, że niby CP to dobra gra, po prostu nie spełniła oczekiwań. IKS DE.
Właśnie dlatego, że nie spełnia oczekiwań jest hujowa. A CDPR to kłamcy, bo te oczekiwania się znikąd nie wzięły. Tfu im do ryja.

#cyberpunk2077
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeszcze przeżywacie tę grę? xD


@asdfghjkl: Grę to ja już dawno mam w dupie (bo to crap czyli g---o). Ale pocisk po tej grze a szczególnie jej kłamliwych twórcach (uogólnienie, wiadomo że chodzi o decydentów) postrzegam jako swój obowiązek jako gracza.

A fanboje takie jak tu się na tagu udzielają, tak mnie triggerują, że będę cisnął z nich beczkę ile tylko mam siły.
Przez takich pożal się boże obrońców uciśnionych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Prezydent_Polski: przecież do dobra gra xd Nie wybitna, ale dobra. Nabiłem w tej grze 100 godzin i świetnie się bawiłem. Owszem, były bugi, sporo niekonsekwencji, głupich rozwiązań, niedorobionych mechanizmów i niespełnionych obietnic, ale mimo to, gra potrafiła dać sporo frajdy. Miało być RPG, ale wyszła fajna gra narracyjna. Polski dubbing był zaskakująco dobry. Niektóre wątki były ciekawe. No i jak kogoś jarają takie klimaty, to na dobrą sprawę nie było
  • Odpowiedz
to jest właśnie najlepsze, oni nie mogą przeżyć, że komuś się gra podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pablo397: no nie możemy, bo właśnie przez takich ludzi takie gry będą nadal powstawały.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@asdfghjkl: nabite ponad 20h, gra jak gra, ale czuć w niej pełno rzeczy na o-------l; nawet olewając z d--y wzięte oczekiwania graczy, że CP2077 będzie jakimś mesjaszem gamingu (xD), to CDPR pojechało ostro w c---a i bugami i totalnie przesadzonym marketingiem - każdy bat jaki zbierają jest w pełni zasłużony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Misza97: to prawda. Dalej mam nadzieję że się ogarną i to naprawią, bo chętnie zagrałbym w DLC. Niestety nic nie naprawi uproszczonej fabuły, więc przechodzenie tego drugi raz raczej nie będzie takie fajne. No ale mam słabą pamięć, więc liczę że jeszcze trochę i będę mógł przejść od nowa xd
  • Odpowiedz