Wpis z mikrobloga

@Czlowiek_i_ludz_zarazem: nie, odrzucam zdjęcia z golizną, brak opisu, opisy nawiązujące do seksu, ludzi młodszych niż 24 lata, osoby o prawicowych poglądach i tych co linkują swojego instagrama, cała reszta jest dla mnie już od początku bardzo wysoko na plus, raczej nie patrzę na wygląd.

Nie lubię jeszcze ludzi, którzy żyją w szafie, bo ja mam ten etap za sobą i nie chce do niego wracać. Nie będę udawał przed czyimiś rodzicem
@thewickerman88: mam całkiem sporo i ogólnie obracam się w towarzystwie mocno queerowym, ale nie jestem zbyt atrakcyjny dla osób, które mi się podobają, mam swoje wady i chyba właśnie przez to znajomi mi radzą obniżyć wymagania. Jednak seksualność jest dla mnie mocno intymną kwestią i nie umiem się przemóc do stosunku w nadziei, że ktoś przy mnie zostanie XD

Prawdopodobnie wstrzymam się ze związkami do czasu rozpoczęcia studiów ( ͡°
nie umiem się przemóc do stosunku w nadziei, że ktoś przy mnie zostanie


@chusteczki_do_higieny_intymnej: nie rób nigdy niczego wbrew samemu sobie. To co mówią znajomi brzmi trochę jak recepta na zostanie nieszczęśliwym. Znam kilka par homo które są długo ze sobą, myślę że da się znaleźć i zbudować odpowiedni związek tylko to nie przyjdzie od razu i trzeba trochę się naszukać. Jak ze wszystkim.
@chusteczki_do_higieny_intymnej: może jestem trochę spóźniony ale jeśli już się nie ukrywasz to praca, szkoła, praktycznie każda okazja gdzie może w sytuacji 1 na 1 może paść pytanie o dziewczynę i odpowiedź że szukasz faceta. Zauważyłem że sporo osób może nie ukrywa się z orientacją w 100% ale dopiero po potwierdzeniu z drugiej strony otwierają się. A i szybciej odsiejesz takich którymi nie jesteś zainteresowany ze względu na "różnice w prowadzeniu się"(
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@chusteczki_do_higieny_intymnej: ehhhh też chce mieć chłopca co nie tylko o jednym, by nawet pół roku z tym poczekać. Ale im bardziej patrze na to community to chyba nie znajdę chłopca prawiczka, tak jak ja. By się powoli poznawać i odkrywać z miłości. Niby zoomer, a starej daty. Ale wole być single do końca życia niż być jedyną dziewicą w związku. A szmacenie się na okrągło nigdy nie będzie normalne tak jak