Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@FLAC: 800m od płotu od storny południowej. Nie mówię, że ich nie słychać, ale w porównaniu z mieszkaniem przy torowisku to wolę lotnisko.

@KetevaN: @NaglyAtakGlazurnika: odnosiłem się do podtopień i niewydolnej sieci odprowadzającej wody opadowe która w zasadzie nie istnieje. Podnieśli kilka lat temu ulice Chłopską, bez poprawiania drenaży i woda po dużych opadach ludziom spływa, którzy mają niżej posesje. Z pamięci to ostatnio takie akcje miały miejsce w
  • Odpowiedz
@maly_ludek_lego: Wilgoć wychodzi ze ścian po jakimś czasie. Głupie porównanie ale inne mi teraz do głowy nie przychodzi. Jak namoczysz gąbkę to ona wodę wypuści po czasie, podobnie jest z kartongipsem.

Pracowałem w branży budowlanej w Polsce, co prawda budowałem bardziej usługi i przemysł ale zdarzało się że inspektor odebrał a dzień później toalety zalane, ściany z wykwitami. Najgorsze że wtedy generalny wykonawca zamiast wymienić ściany i płytki w zalanej przez
  • Odpowiedz
@maly_ludek_lego: a czy da się wylapac? Wszystko się da ale zwykle układy lub przymykanie oka. Pamiętam jak posadzkę na halach sprawdzali jakimś brytyjskim sprzętem, laser jechał po milimetrze, łapał dosłownie każda mikro-zmiane. Ale raz na 5 budów się spotkałem że sprawdzali
  • Odpowiedz
przy samym prawie lotnisku i samoloty nie są tak uciążliwe

kłamać to trzeba umieć, jestem 5 km od lotniska i jak samolot #!$%@? silnikami to prawie oknami trzęsie xD


@FLAC: Myśleć też trzeba umieć. Dźwięk roznosi się w dość specyficzny sposób w przypadku samolotów, gdy są dość nisko hałas łatwo się wytłumia o teren, więc na samej trasie podejścia jest niesamowicie głośno nawet 20km od lotniska, podczas gdy możesz mieszkać przez
  • Odpowiedz
@Ogorek95 myślę że tu powód jest prozaiczny - deweloper najpewniej miał "wywalone" na zgłoszone problemy. Ludzie od tak nie drukują baneru i nie wywieszają go na plocie, ktoś musiał zostać wkurzony żeby tak się stało. Problemy się zdarzają, trzeba umieć je rozwiązać.
  • Odpowiedz
@maly_ludek_lego: @Datagirl: te osiedle jest na wjeździe do Kiełczowa. Tam jest codziennie mega korek, pod oknem cały czas samochody. Problemy z wodą w Kiełczowie, wodociągi nie wyrabiają i jest słabe ciśnienie. Słaby wjazd/dojazd musimy przebić się przez PsiePole a to dopiero początek stania w korku. Czekają na budowaną obwodnice, będzie lepiej ale to się okaże. Ogólnie Kiełczów/ Wilczyce to wiocha gdzie przybyła masa osób ale gmina nie wyrabia z infrastrukturą,
  • Odpowiedz
działki po 300zł za metr są dowodem na to że Smolec jest #!$%@?. Jakby nie był #!$%@? to byłyby po 800zł za metr, jak na #!$%@? Ołtaszynie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NaglyAtakGlazurnika: serio działki na Ołtaszynie wciąż po 800? W 2016/17 oglądałem kilka działek pod 3-4 kondygnacyjną zabudowę wielorodzinną i ceny były właśnie w tych granicach. Ostatecznie kupiliśmy gdzieś indziej ale miałem przeczucie że "prestiż" tego osiedla
  • Odpowiedz
  • 7
@Tommy__ Smolec to wspaniałe miejsce dla miłośników przyrody. Mam tam ziomka i zawsze jak tam jestem to nie mogę się nadziwić, że w tym niepozornym miejscu Biebrzański Park Narodowy otworzył swoją filię. Dokładnie w tym miejscu, na pohybel naturze (bo nie ma tam rzeki), powstało wspaniałe rozlewisko, w którym swoje miejsce do życia znalazło mnóstwo ptaków. Kiedy przejeżdża się tamtędy w okresie rozkwitu pałki wodnej można poczuć się jak w zimie, bo
Corrny - @Tommy__ Smolec to wspaniałe miejsce dla miłośników przyrody. Mam tam ziomka...

źródło: comment_1639420464hqlD0gYK8XXkVTgwHbCxn3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@maly_ludek_lego: ja wynająłem typka firma pewnylokal.pl. Przyjechał popatrzył, pomierzył. Spisał co mu się nie podoba, co należy usunąć, a co jest złe, ale mieści się w tolerancji (odchyłki od wymiarów). Z tym, że ja odbierałem mieszkanie i garaż
  • Odpowiedz
@Wiktor426: trzeba mieć budżet by je rozwiązać, a ta patologia która często buduje nie ma go po prostu, miedź poszła w góre, inne materiały też, zaczęły się cięcia, na poprawki nie ma pieniędzy. Do bramy i się nie znamy
  • Odpowiedz
@63274682374: no i pudło bo mieszkam praktycznie prostopadle do tego małego zasięgu hałasu. A ktoś 800 metrów od lotniska będzie mi wciskać kit że ma cichutko xD
  • Odpowiedz
@maly_ludek_lego: Znajoma wymajeła oststnio rzeczoznawce budowlanego do odbioru szeregowca, ten spisał rzeczy do poprawy, a deweloper zamiast poprawić to rozwiązał umowe i powiedział, że on się w żadne poprawki nie będzie bawił i na jej miejsce ma kolejnych ( )
  • Odpowiedz
jestem 5 km od lotniska i jak samolot #!$%@? silnikami to prawie oknami trzęsie xD


@FLAC: jestem 5,5km od lotniska i w domu nic nie słyszę, czasem jak jest cicho to na dworze coś słychać. Fakt, że lotnisko bardziej pod czartery, więc za często nie latają.
  • Odpowiedz