Wpis z mikrobloga

@wlkp69: @KetevaN: dlaczego na temat Smolca, zawsze mają najwięcej do powiedzenia osoby, które coś słyszały i w nieskończoność powtarzają jakieś dyrdymały? Raz, przez Smolec nie leci linia wysokiego napięcia blisko domów. Dwa, @KaarasKar: wyjaśnił gdzie to jest. Trzy, Smolec nie jest podtopiony tylko ma wysoki stan wód gruntowych. Cztery, mieszkałem 2 lata w Smolcu i nie żałuję, a teraz mieszkam w zasadzie rzut beretem od, uwaga uwaga przy samym
  • Odpowiedz
przy samym prawie lotnisku i samoloty nie są tak uciążliwe


@czarny_matt94: kłamać to trzeba umieć, jestem 5 km od lotniska i jak samolot #!$%@? silnikami to prawie oknami trzęsie xD
  • Odpowiedz
@Datagirl: @maly_ludek_lego: bo deweloperka. Powodów może być 1000, każdy sympatyczny. Zbyt szybko wykończone ściany i wychodzi wilgoć, powodzie, akustyka przez nieodpowiednio wygłuszone ściany, elektryka może nie działać (tak miał kolega xD dobrze że był kierownikiem robót elektrycznych - tak jak i ja więc powiedzmy że ciut coś tam umiem w budowanie - i sobie sam naprawił). Serio łatwo się wkopać. Od fundamentów po dach może być źle
  • Odpowiedz