Wpis z mikrobloga

no i pudło bo mieszkam praktycznie prostopadle do tego małego zasięgu hałasu. A ktoś 800 metrów od lotniska będzie mi wciskać kit że ma cichutko xD


@FLAC: Ja nie zgaduję, gdzie mieszkasz tylko pokazuję, że nie sama odległość się liczy a w niektórych przypadkach 5km od lotniska jest głośniej niż 800m. W grę wchodzi ukształtowanie terenu, wiatr, zabudowa, czy lotnisko jest cywilne czy wojskowe, jaka jest ścieżka podejścia i odejścia,
  • Odpowiedz
@63274682374: często jeżdżę w okolice wrocławskiego lotniska i po tamtejszych domkach i wiem jak tam głośno jest. Głośniej niż u mnie, 5 km dalej. Ktoś kto mówi że 800 metrów od wrocławskiego lotniska ma ciszę, po prostu kłamie.
  • Odpowiedz
po prostu kłamie.


@FLAC: Ok, kłamie. Na szczęście mamy Ciebie i go zdemaskowałeś. Może jest głuchy, albo się przyzwyczaił. Przyjmijmy jednak, że kłamie. Good job ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dobry wpis, zdjęcie jakiejś wioski spod Warszawy a ja już wiem, że jedną wioskę pod Wrocławiem zalewa i że lotnisko ma bardzo zły wpływ na ludzi, im bliżej mieszkają tym bardziej kłamią XD

deweloper zamiast poprawić to rozwiązał umowe i powiedział, że on się w żadne poprawki nie będzie bawił


@WWAldas: nie będzie się bawił w poprawki, będą się #!$%@?ć
  • Odpowiedz
czy przy wynajęciu kogoś do odbioru da się takie rzeczy wyłapać, czy nie ma szans?


@maly_ludek_lego: nie ma szans, ale i tak warto. Jak dobrze trafisz to namierzy i tak sporo niedoróbek plus będzie miał oklepane normy (a to już pozycja do negocjacji z deweloperem), ale szczerze to w budowlance nie od dziś odchodzi taka fuszerka, że niespodzianki mniejsze lub większe po prostu będą na pewno.
  • Odpowiedz