Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niebieskipasek here. Czy tylko ja fantazjuję o mocnym makijażu partnerki do łóżka?

Zwykle w dyskusjach, czy to w internecie czy na żywo, faceci zarzekają się że nie lubią mocno wymalowanych kobiet. Z drugiej strony widać ich ślinienie się do tak odpicowanych lasek.

Od dłuższego czasu marzy mi się aby moja różowa podała mi się w mocnym makijażu. Ładnym, dopracowanym, ale intensywnym - jak np. można zobaczyć na tutorialach urodowych na YT. Tak jak zdarza się ubranie ciekawej bielizny, tak ja marzę o tym (raz na jakiś czas, wiadomo że nie przy każdych igraszkach). Niestety mam przy boku #szaramyszkadlaanonka i mimo wielokrotnych rozmów, wygląda że nigdy moja ciekawość nie zostanie zaspokojona, nawet jednorazowo. Raz dostąpiłem zaszczytu lekko pomalowanych ust, podobało mi się.

Czy tylko u mnie zrodził się taki f----z (a raczej ciekawość)? Czy jest w ogóle do czego tęsknić, może spełnienie fantazji byłoby rozczarowujące? Jak mocny makijaż sprawdza się w łóżkowej praktyce? Czy różowym taki makijaż dodaje pewności siebie w łóżku tak jak twierdzą że czyni to np. w pracy?

Zachęcam do wypowiedzi obydwie strony.

#zwiazki #s--s #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61b714fc1a841e000b7de44a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: @Wygryw_z_wyboru
Nie przyszło Ci do głowy że na przestrzeni lat fantazje pojawiają się i znikają. Z partnerką jestem 12 lat, wszystko generalnie jest w porządku a moja fantazja pojawiła się rok czy dwa lata temu. Zerwanie ani zdrada nie wchodzi w grę, przecież moje rozterki są błachostką na tle całości związku. Chciałbym to zrealizować z Nią i nad tym ubolewam.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
  • Odpowiedz
@TenTypZez: No trochę nieszczęśliwe porównanie XD op chce żeby ona się pomalowała starannie i mocno do wyra. Taki makijaż przy dobrym skillu to minimum godzina. Nie pomyśli co może dać od siebie typu romantyczna kolacja na która wręcz wypada się pomalować ( ͡ ͜ʖ ͡) . Nie oszukujmy się ze jej nie rozmaże. Byłby mądry to by zorganizował kolacje i nawet by jej nie prosił
  • Odpowiedz
@Roskosmos007: No a ty się zesrałeś, bo op by chciał, aby dziewczyna się dla niego postarała. Czy serio poświęcenie godziny dla partnera to jest coś, o co druga połówka według ciebie nie może poprosić? xD

Tak, rozmaże, o to chodzi. I co z tego?
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Tak zesralam się XD ja tylko pisze ze to z punktu widzenia lasek się nie opłaca ¯_(ツ)_/¯ ale piszcie sobie co chcecie, nigdy się nie postawicie w pozycji płci przeciwnej to zawsze będziecie mieć chujnie i powód do narzekań przez wypok.
  • Odpowiedz
a tylko pisze ze to z punktu widzenia lasek się nie opłaca ¯\(ツ)/¯


@Roskosmos007: Jakie nie opłaca xD
Co się nie opłaca, spełnianie marzeń swojego partnera? To na cholere z nim być w ogóle? Jeśli żyjesz w świecie, gdy zrobienie czegoś miłego dla partnera rozpatrujesz w kategoriach opłacalności, to w sumie współczuję, dość to smutne.
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Nie umiesz czytać? Napisałam „z punktu widzenia lasek” a nie z mojego punktu widzenia. A wiesz ile dziewczyna opa dla niego robi? Nie wiesz,bo przeczytałeś jedynie wycinek na amw. Wieszane sa psy na gf opa bo nie chce sie malować do seksu. To napisałam czemu, i ewent. Podałam rozwiązanie co zrobić żeby sie pomalowała. Rozwiązywanie problemu nie polega na pisaniu „ojezu co jej szkodzi l, wielki problem!111!!” zapraszam do
  • Odpowiedz
@Roskosmos007: Jak to nie opłaca? A nam sie ma opłacać w takim razie robić otoczke i wszystko inne żeby było miło? Jak facet nie daje nic od siebie to wiadomo, ale jeśli ja daje coś od siebie to laska też powinna. I nie wiem jaka godzina, mojej ex to zajmowało 25 minut.
  • Odpowiedz
@Roskosmos007: No i napisałaś głupotę, którą skrytykowałem. Pierwszy raz cię ktoś skrytykował, czy o co chodzi? I uwierz mi, znam jednak wiele kobiet, które chcą robić miłe rzeczy dla swoich partnerów i nie mówią, że im się to nie opłaca.
  • Odpowiedz
Od dłuższego czasu marzy mi się aby moja różowa podała mi się w mocnym makijażu. Ładnym, dopracowanym, ale intensywnym - jak np. można zobaczyć na tutorialach urodowych na YT.


@AnonimoweMirkoWyznania: umiejętne wymalowanie twarzy to nie takie hop siup, jak to wygląda na youtubie u profesjonalistek. Zwłaszcza jeśli na co dzień nie stosuje makijażu. Ja na przykład tego kompletnie nie ogarniam i tylko bym się oszpeciła majstrując sama przy mordzie. Może
  • Odpowiedz
@starsi_panowie: Nie No przecież ex jednego wykopa to zajmowało 25 min Max XD. Makijaż jaki chce op:

doprecyzowany, intensywny z tutoriali na yt

To dla laski która nie maluje się na codzień to będzie challenge i nie będzie trwał 25 min ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Od dłuższego czasu marzy mi się aby moja różowa podała mi się w mocnym makijażu. Ładnym, dopracowanym, ale intensywnym - jak np. można zobaczyć na tutorialach urodowych na YT.

@AnonimoweMirkoWyznania: umiejętne wymalowanie twarzy to nie takie hop siup, jak to wygląda na youtubie u profesjonalistek. Zwłaszcza jeśli na co dzień nie stosuje makijażu. Ja na przykład tego kompletnie nie ogarniam i tylko bym się oszpeciła majstrując sama przy mordzie. Może
  • Odpowiedz
Gdybym byl kobieta na pewno poswiecil bym te powiedzmy 10-15 godzin zeby sie tego nauczyc.


@Wygryw_z_wyboru: Umieć to jedno, robić to drugie. Mi golenie mordy zajmuje 10-15 minut, a i tak nie chce mi się tego codziennie robić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Makijaż w formie charakteryzacji kilka razy na twarzy miałem i nie jest to specjalnie przyjemne, choć pewnie można przywyknąć. Ale wyobraź sobie, jakbyś miał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Gdybym byl kobieta na pewno poswiecil bym te powiedzmy 10-15 godzin zeby sie tego nauczyc

@Wygryw_z_wyboru: samo wykonanie pełnego, porządnego makijażu to około 1-1,5 godziny nie mając wprawy, a żeby jej nabrać to trzeba wykonać takich dziesiątki. Nie mówiąc już o tym ile czasu trzeba poświęcić na oglądanie/czytanie tutoriali i ile przewalić kasy na testowanie produktów, które będą się zgrywały z danym typem urody i cery, a potem uczyć się
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru Mnie to po prostu dziwi.


Codzienny mejkap, włosy itd to godzina z życia, która w żaden sposób nie zaprocentuje - codziennie musisz powtarzać ten sam rytuał. Normalni ludzie nie zarabiający mordą 7h w tygodniu mogą woleć przeznaczyć na hobby a nie na zaspokajanie estetyczne jakiegoś anonka na ulicy. Miałam znajomą w pracy, która codziennie żeby się zrobić wstawała o 5:45, ja do tej samej pracy wstawałam o 7:30. Matematykę spanka
  • Odpowiedz