Wpis z mikrobloga

@Justyna16: jutub mi w polecanych wysrał przywarskiego.... włączam bo HAWAJE: ja #!$%@? jak #!$%@?ł ten temat, oczywiście winna pogoda, drugi #!$%@? obchlejus xD dokumentalista xD a i jeszcze wszystko drogie jak cholera, brakuje tekstów o sapepidzie i bhp...
@Justyna16: Wczoraj miałem spotkanie z rodziną bo na dłużej wyjeżdżam i przed świętami to ostatnia możliwość. Ciotka około 70 lat powiedziała, że ogląda fajny młody vlog bo jej koleżanka pokazała. Ciotka jako tako korzysta z komputera. Dosyć zachwalała i pokazała mi odcinek a że nigdy nawet nie słyszałem i nie obiło mi się nigdzie o uszy a jak widzę to nawet wykop nie zna to tak z nią kawałek obejrzałem i
@Justyna16:

Szkoda mi tego Polo, sporo jeździ, fajne kraje robi, ale kompletnie nie umie tego pokazać, moim zdaniem bardzo zmarnował potencjał. Gość kompetnie żadnego progresu nie zrobił, dla przykładu, wg mnie jego filmy powiedzmy sprzed 2 lat są dużo ciekawsze, naturalne i jakieś takie bardziej pozytywne, wtedy jeszcze bez spiny i ciśnienia o to co najważniejsze czyli łapki i subki. Teraz pewnie kieruje się przez Japonie do Tajlandii na sylwestra do