Wpis z mikrobloga

mnie zastanawia jak osoba zarabiająca 10/15/20 k (zakładam ze tyle zarabia miesiecznie pani do towarzystwa skoro bierze kilka stów za godzinę) przy utracie dochodów nie ma nagle zadnych srodkow do zycia.


@kyniu: wszystko #!$%@?, podróże hehe małe i duże, torebunia z szanel, koks i tym podobne swoje kosztują.
Ale są tez w tej branży dziewczyny, które sobie i domy pobudowały czy później zainwestowały w coś i pootwierały inne biznesy.
  • Odpowiedz
@trejn: Ja tam się jej nie dziwię. Prostytutki często mają podejście typu "hehe przynajmniej nie robię tak jak wy za minimalną i żyję na poziomie". Aż tu nagle po latach spuszczania się na nią i w nią przez brzydkich, grubych i często też pewnie jebniętych psychicznie okazuje się że musi stanąć za kasą w Żabce xd Hajs pewnie w większości roztrwoniony i wyszłoby że jest na równi z resztą dziewczyn
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@unicornbby ehhh nieironicznie wolałby żeby moja córka wpadła w sidła jakieś Religi niż tej lewicowej sekty ( ͡° ʖ̯ ͡°)

! Notabene zawsze mnie zastanawia jak oni robią że tak szybko tyją. Ja wydałem ostre cebuliony na białka różnych smaków żeby wyjść z suchoklatesa 55kg do 65kg XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trejn: płacić takiemu paszczurowi to już wyższy poziom masochizmu, ale widać, że byli amatorzy takich kwaśnych jabłek
  • Odpowiedz