Wpis z mikrobloga

@ErGox: @Wykopowicz1234: @m-wjeczur: Tak w ogóle to szury mówią że „covidianie” się do każdego #!$%@?ą, a wspomnij coś o szczepieniach to momentalnie przylecą z pianą w pysku XD Normalne pytanie a już się jeden zesrał, że jak ktoś śmie śmieć robić ze swoim życiem co mu sie podoba.

Normalni ludzie sie po prostu szczepią i mają to w dupie, szczepienie jak każde inne, jesteś bezpieczniejszy i git. Nikt o
@GryzeKisiel: Przecież ja nic nie mówię o jakimś eksperymencie i totalnie mam #!$%@? na Twój status zaszczepienia nie tylko na COVID, ale i na inne choroby - a wiesz dlaczego?

Bo na wszystkie choroby, które mogłyby mi potencjalnie zaszkodzić (w tym tropikalne, o których przeciętny covidianin nawet nie wie - bo ciężko się zarazić żółtą febrą w obsranym greckim kurorcie XD) jestem zaszczepiony od dawna i regularnie ponawiam dawki (zgodnie z
@GryzeKisiel: Bardzo trafnie ujęte, niestety Wykop już stał się ogólnopolskim forum samozwańczych wirusologów (po bootcampie HTML) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja akurat mam wśród znajomych kilku szurów, pracowaliśmy razem w zakładzie produkcyjnym i zauważyłem korelacje - Ci którzy wydawali się głupsi od reszty, teraz najgłośniej krzyczą o kagańcach i śmiercionce xD

Skończy taki @m-wjeczur i @ErGox wieczorowy kurs IT (bo dam sobie rękę uciąć, że takie wojujące
@KetoKocur: Pudło kolego, ja to już mam tyle co dwóch kuców z tagu jak mam słaby miesiąc. A kiedyś to nawet sam Elon mi nawet przez jakiś czas płacił.



No, ale próbuj dalej.

@m-wjeczur: Ale ja nie podważam tego że Ci się w życiu "powiodło" , tylko bawi mnie fakt, że uważasz się za mądrzejszego od innych, a sufitem twojej edukacji jest 1 rok studiów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ale ty to pewnie od razu w SpaceX zacząłeś karierę i nigdy nie instalowałeś nikomu adobe readera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KetoKocur: Ok, rekinie biznesu od roku 2021 (bo niby kiedy mogłeś na linii z kumplami dyskutować o szczepionce ( ͡° ͜ʖ ͡°)) tak było. Totalnie od kręcenia śrubki do wielomilionowych biznesów i to w kilka miesięcy. Czekam na TED Talk z #!$%@? w łapie XD

Sufitem mojej edukacji nie jest 1 rok studiów, nie wiem skąd to wziąłeś. Zresztą, w tej branży bardzo dużo ludzi to drop-outy
@m-wjeczur: Czy ty wiesz co to jest Facebook? Wiem np. że moja koleżanka z gimnazjum jest wojujacym antyszczepem, a nie zamienilem z nią słowa przez ostatnie 10 lat.

Jeśli udało Ci się uzyskać chociaż licencjat, to przyznam ci rację i przeleje 100 zł na wybrana przez ciebie organizacje, StopNOP czy co tam chcesz.

Co do drop-outów, to każdy debil tłumaczy sobie, że Bill Gates i Steve Jobs też rzucili studia (tylko
@KetoKocur: Pomijam cały wysryw na temat moich kompetencji (lub ich braku) - bo na takie coś może wpaść tylko i wyłącznie #!$%@? umysłowa spod znaku nandrolonu, której wydaje się, że skoro poradził sobie z podażą kalorii to z immunologią też sobie poradzi.

W każdym razie - nie mam nawet konta na Udemy i na tym właściwie możemy zakończyć dyskusję na temat kompetencji. Wróć jak już będziesz umiał przeliczyć całkę, a nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KetoKocur: Zastanawiam się skąd się bierze zbieżność pomiędzy byciem trenerem personalnym a ego #!$%@? ponad wszelkie normy?

Serio myślisz że 100k na YouTube i jakiś śmieszny sklepik internetowy robi z ciebie jakiś autorytet?