Wpis z mikrobloga

Z całego tego bajzlu uniwersum s17, które też tworzymy bo w którym wszyscy jesteśmy też jako widzowie - chyba najbardziej pozytywny jest Meksyk. Gość niestety chory na przeokropną chorobę jaką jest alkoholizm - w jakiś sposób radzący z nią sobie - ma oczywiście duży plecak doświadczeń ale każdy kto miał okres w życiu kiedy chlał to jestem przekonany że ma rzeczy których się wstydzi - dzisiaj cegiełka po cegiełce buduje swoją nową rzeczywistość.

Jego nowy kontent czy to co robi może się podobać lub nie ale szkalowanie i obrażanie tego gościa to objaw bycia po prostu złym człowiekiem.

Inb4 - jeśli uważasz, że nie mam racji to napisz merytorycznie dlaczego, a nie zaczynaj od wyzywania mnie czy Jarka.
#kononowicz #mexicano
  • 27
@pastorpastor71: Ten gość się nie zmienił , można powiedzieć że ma dwie twarze , jest notorycznym kłamcą , nie potrafi w żaden znaczy sposób się rozwinąć bo czy nagrywanie lasu jak spadnie śnieg jest rozwojem kanału ? Dziś po pytaniu o to jak rozwija swój kanał za zebrane pieniądze stwierdził że codziennie wstawia filmy i to jest rozwój , ciągle mówi że szkolna go nie Interesuje a przy każdej okazji się
@pastorpastor71: Spoko no każdy ma swoje zdanie ja starałem się podejść do pytania z jakąś merytoryką ale i nie obiektywnie bo jednak od paru lat oglądam ten syf i w tym czasie moja opinia o nim uległa zmianie od zabawnego pijaczka który jechał konona przez toudiego z art207 po notorycznego klamce który próbuje grać nawróconego alkusa i jest leniwym oszustem bez kreatywności w sobie. Pozdro
@pastorpastor71: Merytorycznie tak jak koledzy wyżej: on się nie zmienił.
Jak pił tak pije (pije skrycie tak żeby go nikt nie widział). Dowody: jego własne nagrania jak się tłumaczy przed dworcem że raz się wygląda tak a raz tak(książkowa opuchlizna alkoholowa) przyłapanie w kasie przy sklepie z wódką (kupował nie dla siebie), przyłapanie nad morzem jak szedł z siatką piw (to dla sprzedawcy magnesów), picie piwa zero (dowód nie wprost ale
@pastorpastor71: ludzie to debile, nie potrafią zrozumieć że to zwykły facet który nagrywa filmy dla jakiejś tam swojej widowni a nie wielka gwiazda YouTube. Meksyk dla mnie też jest jedyną osobą z uniwersum z którą był usiadł i pogadał przy obiedzie. Olgierdano to zwykły buc który rozśmiesza gimby albo patusiarską część widzów uniwersum którzy IQ mają mniejsze niż rozmiar buta, zresztą jak sam olgierd