Wpis z mikrobloga

minoxidil rocznie = 574, 32 zł
ru58841 rocznie = 1150 zł
finasteryd rocznie = 303 pln
stemoxydine rocznie = 303,48 pln
zoxin med rocznie = 233,76 zł
wkłady do derma pena = 288, 46 pln

Razem: 2853 PLN rocznie czyli 237 PLN do tej pory wydawałem na łysienie i porost porost zarostu xD

Myślę żeby ten protokół uszczuplić o RU albo zjechać z dawką do 20 mg

#lysienie #przegryw #minoxidil #wychodzimyzprzegrywu #finasteryd #looksmaxing
c.....w - minoxidil rocznie = 574, 32 zł
ru58841 rocznie = 1150 zł
finasteryd roczn...

źródło: comment_1639341640r1WE8WgPXOFt4w7CjZ9eX6.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@Bazy1i: prawdę mówiąc ja tak miałem, ale po 3 tygodniach mi przeszło - jak będzie się utrzymywać powyżej 1,5 miesiąca to najlepiej tego minoxa odstaw albo przejdz na 2 %. a robisz dodatkowo mikroigłowanie? jak tak to nie nakładaj po nim w ten dzień minoxa
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: Próbowałeś olejowania włosów?

U mnie po stosowaniu oleju kokosowego (zimnotłoczony, nierafinowany, na inny szkoda kasy) włosy lepiej wyglądają i wyraźnie mniej ich wypada
  • Odpowiedz
U mnie po stosowaniu oleju kokosowego (zimnotłoczony, nierafinowany, na inny szkoda kasy) włosy lepiej wyglądają i wyraźnie mniej ich wypada


@RPK74:

Ten olej o którym piszesz to taki olej spożywczy w stanie stałym, czy jakiś specjalny do włosów w stanie ciekłym?
Jeżeli to olej w stanie stałym to go rozpuszczasz wcześniej np."w kąpieli wodnej"?
  • Odpowiedz
@RPK74:
Dzięki za odpowiedź. Jakiś konkretny olej polecasz? Sporo tego w sklepach.

Kupuję 100% masło kakaowe do zabezpieczenia skóry podczas ćwiczeń / opalania na słońcu w lecie. Surowe, nierafinowane, twarde.

W zeszłym roku trafiłem na mine.
Masło 100% w formie stałej po rozpuszczeniu w kąpieli wodnej powinno stężeć do formy stałej. Jednak wytrącała się woda, okazało się że w jakiś sposób producent wymieszał wodę z masłem w proporcji mniej więcej
Normalnyczylidlawi3luinny - @RPK74: 
Dzięki za odpowiedź. Jakiś konkretny olej polec...

źródło: comment_1641476486YLKMVaLMoldmTEo7awJKfK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz