Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#narkotykizawszespoko
Znajomy znajomego zna kogoś ( ͡º ͜ʖ͡º) ...kto brał kryształ.... czy ktoś może widzieć duchy, a jak weźmie kryształ to znikają...mi jedyne co przychodzi do głowy (nie mam styczności) to schizofrenia...coś ktoś może powiedzieć, z rozmów, autopsji?
Rzekomo dana osoba była u psychiatry i leki nie pomagają...
#mefedron #chemia #farmacja #narkotykiniezawszespoko #narkotyki
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Burza92: U mnie w okolicy gosc sie tak odkleil ze napadl na tego samego jubilera DWA RAZY #!$%@?. W przeciagu kilku tygodni. Sprzedal fanty za grosze i prosze...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZabiliMiZolwia: co to kurcze znaczy, bo dosłownie wiem. Osoba potrafi powiedzmy wytrzymać 2 tygodnie bez środka, potem widzi duchy i to jest remedium. To bardzo przykre, bo po takim remedium zapętla się osoba w tym co mówi. I osoba płacze, że nie daje rady, jak jest zjazd ...potem cyk kryształ, euforia i duch znika...to jest mega dla mnie dziwne objąć to umysłem. (Zjazd jest bo jest motywacja w postaci pracy).
Jak
@Burza92: Leczenie w ośrodku zamkniętym i dobór odpowiednich leków, jeżeli nie pomogą to zostają elektrowstrząsy. Jeżeli nic z owych nie pomoze, to chłop inwalida do końca życia, jakie ono by nie było, bo brak kryształu oraz życie z kryształem i tak doprowadza do przedwczesnej śmierci. No chyba ze, omamy nie będą miały tendencji do potęgowania się.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cin-Cin: Ja Cię kręcę, właśnie jeden (kiedyś przyjaciel) wyjechał do Anglii i w ten sposób przepadł. I aktualnie widzę z "dalszego" kręgu przypadek. Nie wiem jak pomóc. Psychiatra ponoć przepisał leki i nie działały...te omamy mają tendencję do nasilania się właśnie...zakładam, że w takich ośrodkach leczy się ludzi, którzy chcą się leczyć?
Inna kwestia ...co to za proces zachodzi w głowie, ten kryształ powoduje, że ludzie zaczynają mieć haluny...ktoś zna mechanizm?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzuapDeBejs: Aaa lapie... Nie znam typa. Szukaj na elka.pl. Mi znajomki opowiadali. Ja tam krysztal moze i zjem czasem ale rzadko. Koneserem nie jestem. To sie nie obracam w tych klimatach. XD