Wpis z mikrobloga

Siemka, wstydzę się pochwalić swoim PRem innym ludziom, więc szukam atencji na mirko.

Wróciłem niedawno na siłownię i siadło mi 3x5x40 kg w OHP. Niby mało, ale PR to PR, jakoś trzeba zacząć i się nie poddawać - pamiętam, jak miałem problemy ze zrobieniem 10 pompek i jak poszedłem pierwszy raz na siłownię i byłem pewien że to 20 kg to mi na łeb spadnie i mnie karetka wywiezie.

Ogólnie na ten moment cisnę od miesiąca i mam DL 95 kg, BP 62.5 kg, OHP 40 kg, SQ niestety odstaje - 50 kg - ale jestem po awarii kolana ogarniętej z fizjo i bardzo powoli zwiększam ciężar - mam uważać, żeby nie przeciążyć. Będzie więcej, co nie?
#mirkokoksy #mikrokoksy #atencyjnytico
Pobierz TicoTicoTico - Siemka, wstydzę się pochwalić swoim PRem innym ludziom, więc szukam at...
źródło: comment_1639267073j8ORRqpU5AQdxTldMYfeWG.jpg
  • 9
@In_thrust_we_trust: Wiesz co, myślałem o tym i doszedłem do wniosku że na razie nie będę redukować, tylko cisnąć rekompozycję przez jakieś trzy miesiące:
- muszę uważać na kolana, już jest lepiej ale jak przeciążę to będzie robota od nowa. Jak za bardzo obetnę kalorie to to nie działa więc musiałbym zwiększyć aktywność - a sporo rzeczy na ten moment (rower, bieganie) + trening siłowy odpada
- mam okres, gdzie muszę sobie