Wpis z mikrobloga

@AnonimoweMirkoWyznania: Mam za sobą próbę samobójczą. W kwietniu po tylu latach walki z depresją nie widziałem sensu, ani nie miałem nadziei na jakąkolwiek zmianę. Mamy grudzień, który zawsze był dla mnie jednym z najgorszych okresów w roku, a ja właśnie siedzę i cioram sobie w gierkę i jest fajnie. W ciągu 8 miesięcy moje nastawienie zmieniło się na plus. Uwierz mi, że się da.

Jeśli to nie bait, to zapraszam na
@AnonimoweMirkoWyznania: No jak sobie cos zrobisz to rzeczywiscie bedzie wiele szczescia .... Ze wszystkiego da sie wyjsc, tylko trzeba wytrwalosci i zyc z dnia na dzien, nie mysl co bedzie za iles lat, bo nie wiesz, staraj sie zyc z dnia na dzien i kazdy z nich wykorzystywac jak najlepiej
@AnonimoweMirkoWyznania: nie rob tego bi przy kazdym samobojstwie jest przymusowa sekcja zwlok, nie chcesz zeby 10 studentow gapilo sie jak ci ktoś rozcina czaszke, wyciaga gowno z jelit itd

A tak serio jak widzisz ze zycie jest #!$%@? i swiat jest nie tak urzadzony jakbyś chciała to wszystko okej. Kazdy w miare myslacy czlowiek ma cos takiego.

Nie nienawidzisz siebie tylko swojego zachowania, co z nim jest nie tak? Zprobuj siebie