Wpis z mikrobloga

Co zrobić z patusami za ścianą parka + trójka małych dzieci, smród papierosów, wymiocin na klatce. Tak #!$%@?, że nawet zimą trzeba otwierać na klatce okno Mieszkają zjeby w kawalerce z trójką dzieci, po #!$%@? tyle ich robili. . Ogólnie ciągłe hałasy płaczu dzieci, darcie ryja konkubenta na nie typu zamknij #!$%@? ten ryj.Moje mieszkanie całe chodzi od tych debili. Ciągle czymś rzucają biegają wybijają rytm.
Do mądrych inaczej-jak się wprowadzałem to ich nie było. Mieszkała tam starsza kobieta, ale zamieniła się, jak, widać z synem lokalem.
To, że się wyprowadzam to jasna sprawa, ale co do tego czasu zrobić, aby mi ulżeć cierpieniach i tą patolę ogarnąć?
Rozmowa nie pomaga, jedynie groźby pomogły, gdy hałasowali w środku nocy discopolo itd. W #!$%@? środku tygodnia.
#patusy #patologiazewsi #patologiazmiasta #mops #mieszkanie
  • 3
@Coco_jumbo_i_do_przodu: na podstawie przemocy psych. Wobec dzieci i braku dojrzałości rodziców. Może jakiegoś asystenta rodziny im przydzielą. Generalnie zgłaszają nieodpowiednie warunki życia dzieci, prędzej się tym zainteresują niż zwykłym darciem i disco wixa.