Wpis z mikrobloga

Cześć! Pozdrawiam Was z Arabii Saudyjskiej, gdzie ścigaliśmy się na Hail Toyota International Rally, ale już w najbliższy wtorek będę z Wami podczas AMA! Szykujcie pytania do mnie, postaram się odpowiedzieć na wszystkie! 14 grudnia godz. 18.30 Zapraszam!

#sport #motoryzacja #rajdy #dakar #ama
kuba_przygonski - Cześć! Pozdrawiam Was z Arabii Saudyjskiej, gdzie ścigaliśmy się na...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kuba_przygonski: macie obsesję min Kubica, a tę obsesję pozwala wam spełniać nasz narodowy koncern który nas mieszkańców Polski "okrada". Ale syty głodnego nie zrozumie. Dziękuję i nie pozdrawiam.(°°
  • Odpowiedz