Wpis z mikrobloga

Kupilem #mazda CX-5 w salonie #wroclaw . Auto juz zarejestrowane przeze mnie lecz nie moge nadal odebrac bo rzekomo dealer w kazdej nowej Mazdzie montuje dodatkowe zabezpieczenie w postaci dodatkowego klucza(?) ktory musisz miec przy sobie aby auto odpalilo, wiecie moze czy to normalne ?
  • 11
@ksiak: hmm, jakos na innych rynkach sie z tym nie spotkalem. Posiadalem Mazde 6 w UK przez cztery lata ( tez nowa z salonu ) i nic takiego tam nie montowali. Moze producent w innych krajach nie ma z tym problemu tylko w Polsce ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Moze producent w innych krajach nie ma z tym problemu tylko w Polsce (


@MatFly: to jest kwestia ilości kradzieży. Może na wyspach tak nie kradną jak u nas? Z tego co wiem to w ścisłej czołówce jest również Toyota a przynajmniej była.

bo to dodatkowe zabezpieczenie to tak naprawdę nadajnik dla złodzieji, którzy współpracują z dealerem :D


@Aerwin: to jak tak to wszystko zrozumiałe.
@MatFly omega immo, więcej problemów niż pożytku. W CX3 wymieniałem centralkę po kilku miesiącach od odebrania auta z salonu. W każdym egzemplarzu problemy z bardzo szybko rozładowującymi się bateriami. I łatwo przez przypadek wyłączyć kartę (albo jeszcze lepiej - wyłączyć immo haha). Czasem nie łapie obecności karty jak jest w kurtce lub w podłokietniku.