Wpis z mikrobloga

W Bogatyni też taka stoi przy elektrowni


@katsuru o ile nic nie podkręciłem to należy do tego samego właściciela co siechnicka.

bez podkręcenia filtrow


@Adicts nie trzeba podkręcać żadnych filtrów. Przejedź się tam po zmroku.
  • Odpowiedz
@Adicts no ja mam teściów koło Oławy to jeżdżę co jakiś czas. Ostatnio miałem dokładnie taki widok jak na fotce. Jeszcze śniegu n------o wtedy i było jasno jak w dzień. Współczuję mieszkańcom z jednej strony chociaż zapewne pół okolicy ma tam robotę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Borysko_88 robota jest tam c-----a i zatrudniają Ukraińców i Pakistanczykow ;) Odnośnie mieszkańców, zupełnie nikomu to nie przeszkadza. jak odpala lampy na 100% jest po prostu żółta poświata na niebie. Te szklarnie są z boków zasłonięte, światło wali do góry i jak są nisko zawieszone białe chmury, potęguje to efekt widzialny z odległości. bardziej wkurzająca rzeczą, mają działa przeciwgradowe... a to już hałasuje.
  • Odpowiedz
  • 0
@krytyk1205 to jest to co pisałem, lune powoduje światełko które świeci do góry ( boki są zasłonięte), które odbija się od chmur. serio, nikomu to nie przeszkadza :)
  • Odpowiedz
@Adicts no właśnie słyszałem, że nie brak opinii ( #pdk ), że jednak ludziom to światło przeszkadza. Jak ostatnio jechałem to naprawdę było jasno jak w dzień. IMO bez dobrych rolet w domu ciężko byłoby zasnąć. A co do tych dział to był temat jakiejś petycji do Pinokia, żeby właścicielowi szklarni zabronić strzelania bo deszczu nie ma i ludziom uprawy schną.
  • Odpowiedz
  • 0
@Borysko_88 nie ma problemu ze spaniem, wrzucę wieczorem fotę jak to wygląda. odnośnie działa, mam mieszane uczucia, tutaj rolników nie ma, o uprawy nie ma co się martwić, całą ziemię kupili deweloperzy. kilka lat temu grad mi też porządnie pocharatal chatę, rolety, dachówki itp. odkad jest to działo - gradu nie było, ale potrafi hałasować. brak opadów to bajka- to tak nie działa.
  • Odpowiedz