Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zdradzę Wam czemu w dłuższej perspektywnie #konfederancja będzie mieć więcej głosów, a #lewica będzie je tracić.
Dla przykładu moja osoba czyli 175cm w kapeluszu, zarobki 15k+, <30 lat.
Co oferuje mi lewica:
- większe obciążenia podatkowe, które rozmyją się po partyjniakach i rodzinach
- napływ różnej maści imigrantów czyli obniżenie bezpieczeństwa oraz zwiększenie niedoboru kobiet
- finansowanie rozwiązłości/spraw intymnych typu darmowa antykoncepcja, podpaski i inne nie moje problemy
- przyzwolenie na rozwiązłość = więcej samotnych matek, które oczywiście będę utrzymywał lub Państwo będzie się na nie zadłużać

Co oferuje mi konfederacja:
- mniejsze obciążenia podatkowe, mogę odłożyć więcej na hobby czy inwestycje
- brak imigrantów, przynajmniej tych nielegalnych
- większy nacisk na chrześcijański model rodziny = więcej pełnych rodzin

Jako przeciętniak i tak nie mam szans na szczery związek, więc to, że ktoś musi płacić za aborcję czy antykoncepcję mnie nie boli. Matki biorące alimenty od Państwa czy 500+ chcą jeszcze więcej pieniędzy,

Statystycznie wiemy, że takich inceli jak ja będzie z roku coraz więcej (mniejsza ilość kobiet oraz większa ilość mężczyzn wykluczonych z bycia w związku).

Lewica sama przez swoje oderwanie będzie tracić poparcie, a konfederacja nic nie robiąc będzie je zyskiwać.

#polityka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61b35f491a841e000b7da738
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 1