Wpis z mikrobloga

skoro dosłownie wszystko muszą robić samotnie, bo większość z nich nie ma ani jednego znajomego xD


@Miler111111: Skoro jest tu tyle samotnych osób, to dlaczego się nie poznają nawzajem i nie spotykają? Tyle razy o to pytałam i jeszcze nie dostałam sensownej odpowiedzi. Ok, część ma fobię społeczną czy jakieś zaburzenia, ale co z całą resztą?
  • Odpowiedz
@DJtomex: W sensie na tagu jest pięć osób i każda mieszka w innej części Polski na wsi odciętej od świata? Przecież nie trzeba się spotykać codziennie, można mieć znajomych, z którymi ma się kontakt przez internet i spotykać się od czasu do czasu, lepsze to niż nic.

Mam giga fobię społeczną i spotykanie się z kimś obcym jest dla mnie zbyt stresujące


@Rudyprzegrywv2: Napisałam, że to jest akurat problem,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Świetnie to koreluje z bezmózgim graniem w gierki xD


@Girl_Debord: A jakie są Twoje zainteresowania? Bezmózgi makijaż? Czytanie romansideł? Czy może podróżowanie do lodówki i z powrotem? XD
  • Odpowiedz
Nie żebym bronił tagu przegryw bo to jest wyższy poziom #!$%@?, ale laski wcale nie lepsze.

Zainteresowania "Netflix & Chill" i podróże, a jak zapytasz gdzie podróżuje to się dowiesz, że najdalej to była w u naszego przygranicznego sąsiada.


@MrocznyZiemniak: różnica jest taka, że i tak mimo tego ta laska nie będzie musiała się wysilać żeby znaleźć sobie partnera.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Pewnie w większości przypadków z powodu życiowych doświadczeń boją się, że zaraz spotkają się z ostracyzmem, wyśmiewaniem itp., już nie mówiąc o takich zaburzeniach jak AvPD czy fobia społeczna, które są wśród przegranych powszechne
  • Odpowiedz
  • 0
Można oglądać gry i Gry. Jeżeli ktoś gra w gry, i jest takim hbomberguyem który patrzy na nie jak na dzieła kultury, analizuje i tak dalej, spoko zajęcie choć trochę krindż jeżeli to główne zainteresowanie.


@Girl_Debord To już lepiej grać w gierki po prostu niż je analizować, bo to nie jest kultura wysokiej jakości, a ma jedynie zapewniac rozrywkę.

Analiza tego to marnowanie czasu, więc pisanie takich głupot to dopiero krindż.
  • Odpowiedz