Wpis z mikrobloga

dobra słuchajcie

od poniedziałku wchodzę na kurva przeyebanie ostry cykl z niedziałających, ale drogich środków. To taka zapchajdziura zanim wejdę na ACP105 i GW jakoś w lutym/marcu plus może cypek, zobaczę jak będzie.

Najbliższe 6-8 tyg będę żarł następujące niedziałające wynalazki:
- kwas fosfatydowy
- andromass (apigenina+gorzki melon)
- magnum thrust
- metabolic nutrition Myogrow

mam badania teść/estro/prolo sprzed 2 tyg, i analogiczne badania zrobie zaraz po zakończeniu, chociaż część z tych supli działą inaczej niż przed podneisienie testa, ale tak czy siak zrobie badanka.

całość kosztowała poyebane siano, chociaż i tak dużo taniej niż ceny rynkowe, ale żywi i ubiera mnie ulica więc yebać to

#mikrokoksy #sterydy #sarm #silownia
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Blahhblahh: są po tym chciaz jakieś spektakularne efekty, jesteś zadowolony? Czy to 1 cykl? Jakie masz wymiary w ogóle?

@JuneJohn: pewnie-lepiej, dalej, bardziej. Jak my wszyscy. Ta są pierwotne rzeczy, wszyscy próbujemy być lepsi od siebie na wzajem. Jeden będzie #!$%@?ł po nocach żeby zarobić, drugi zeżre wszystko żeby urosnąc, trzeci siedzi i ciśnie innym w internecie. Wszystko po to, żeby poczuć się lepiej samemu ze sobą.
@JuneJohn: co to za idiotyczne pytanie ? %-) a po #!$%@? ty zyjesz?

@Sarza01: te środki będę próbować pierwszy raz, generalnie lubię takie wynalazki, czytać o tym i się tym bawić :). Wcześniej lata temu krótki cykl na enanie, no i trochę sarmów podjadłem. Wymiarów nie mierzę. Wzloty i upadki, gorsze okresy w życiu i różne perypetie i z rok temu upasłem się do ~98kg, teraz ważę 80 kg.
Blahhblahh - @JuneJohn: co to za idiotyczne pytanie ? %-) a po #!$%@? ty zyjesz?

@...

źródło: comment_1639135710AQqtj9M9YQAUL7QrZBmlwG.jpg

Pobierz
pewnie-lepiej, dalej, bardziej. Jak my wszyscy.


@Sarza01: no tak, ale skoro mamy na wyciągnięcie ręki środki o udowodnionej skuteczności to po co żreć jakieś dziwne rzeczy? Gość chyba nie boi się igły, więc powód musi być inny dlatego pytam .

co to za idiotyczne pytanie ? %-) a po #!$%@? ty zyjesz?


@Blahhblahh: pytanie nie jest idiotyczne tylko go nie zrozumiałeś i nie miałeś ochoty go zrozumieć. A po #!$%@?
@Makak87: recomp raczej taki, z brzucha jeszcze będę chciał trochę zrzucić i minimum utrzymać mięso. Nie umiem wołać, ale bedę wrzucać tutaj na te tagi wrażenia ;)

@Sarza01: nie no, bez przesady, zrzuciłem sadło tylko, ja ćwiczę już sporo lat, ale wtedy miałem ponad rok przerwy i żywiłem się jak śmieć, ale pamięć mięśniowa była jako taka więc przy dobrym zapjerdolu dosć szybko się uporządkowałem w miarę
@JuneJohn: dwa, to myślę, że jeszcze spokojnie wyciągne trochę na "naturalu" :D, trzy, że różnie może być i istneiej niebezpieczeństwo, że będę musiał nagle przerwać cykl saa bez dostępu do żadnych środków :D
no to powiem Ci ze efekt jest szałowy. Naturalnie byś musiał kilka lat dobrze cisnąć na taką przemianę


@Sarza01: rozumiem, że to mocno ironiczny komentarz? Bo przecież ba zdjęciu to tylko zgubienie sadla
istneiej niebezpieczeństwo, że będę musiał nagle przerwać cykl saa bez dostępu do żadnych środków :D


@Blahhblahh: spoko, stosując HCG przez cały cykl po pół roku byś się odblokował sam z siebie, a krótszych sanek i tak nie dostaniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)