Wpis z mikrobloga

@Kodzirasek: idź na divy. Przynajmniej nikt do ciebie pretensji nie będzie miał że wykorzystałeś biedną kobietkę co szuka miłości i uprawia seks tylko w poważnym związku z sprawdzonym partnerem któremu ufa i wiąże z nim przyszłość, a tak wogóle to seks tylko po ślubie uprawia ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak na serio
  • Odpowiedz
@Kodzirasek Ciekawi mnie bardzo czy w opisie mniała wzmiankę o bąbelku. Był tu kiedyś jeden mirek co opowiadał że na randce się dopiero dowiedział (nie pamiętam czy sam spytał czy ona sama powiedziała) i na koniec odpaliła "czy to znaczy że się już nie zobaczymy" xD

ps. Ile ma czekać przecież pieniądze są potrzebne na już xD.
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: ciągle wklejasz ten swój gówno poradnik zamiast po prostu napisać, że liczy się morda i wzrost, a jak się nie ma mordy i wzrostu to nic nie pomoże.

1 i jedyna obowiązująca zasada - nie bądź brzydki.
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: @Pozytywny_gosc:
Mam kolegę Chada i jakiś miesiąc temu poszliśmy na miasto do barów i mówi mi że poruchalby sobie więc podchodzi do jakiejś laski chwilę gada i wraca z jej nr tel i mówi do mnie że to takie proste, wystarczy dobrze gadać więc powiedziałem mu żebysmy podeszli we dwoje do jakiś dwóch lasek i ja posłucham co mówi, chwilę później obczail jakieś i podchodzimy a on
  • Odpowiedz